Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Gelinleri O’güne hazırlıyoruz | 16 Mart 2015 Pazartesi 23:33

Gelinleri O’güne hazırlıyoruz

Evlilik gündeme gelince, standart güzellik normları akıldan uçup gidiyor!

Natural ve yumuşak bir makyaj yerine, 'suratımı boya küpüne soktum, geldim' imajı veriliyor. Bu güzel olmakla çirkin olmak arasındaki ince bir çizgi... Ünlü makyaj sanatçısı Jessica Scantlin, gelin makyajı hakkında uzak durulması gerekenleri anlatıyor.

1. Kendin ol: Bu her zaman kulağa kalıplaşmış bir cümle gibi gelir ama, düğün günü herkes 'en özel' günü olduğu için kendisinden başka bir kimliğe bürünür. Siz kendinizi makyajınızın içinde husursuz hissederseniz bu fotoğraflara da yansır. Kendinizi makyözünüze emanet etmek de doğru bir tercih değil... Olabildiğinde makyajınızı günlük kullanımınıza yakın tutulmasına özen gösterin.

2. Işılda: Hiç bir gelin tüm fotoğraflarda parlak ve yağlı görünmek istemez ama tamamen mat, soluk ve kuru bir ciltte tüm gelinlerin kabusu... Herkes kusursuz ve canlı bir tene sahip olmak ister. Yaydığınız ışık, parıltı sizin mutluluğunuzu yansıtır.

3. Anahtar kelime; dayanıklılık: Ruj önemli! Klasik kırmızı mı? Doğallıktan yana pembe mi? Makyaj sanatçısı, gül kurusunun her zaman en iyi seçim olduğunu söylüyor! Çünbkü her zaman dudağa en yakın renk o... Ama makyajınızın tüm gün kalmasına dikkat edin.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK