Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Medya » Acun işi ucuza getirmiş | 16 Mart 2015 Pazartesi 23:47

Acun işi ucuza getirmiş

Survivor'da Ünlüler'le Gönüllüler aynı adada yarışıyor.

Google Maps’ten elde edilen veriler Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler’in aynı adada farklı plajlarda yarıştığını gösteriyor. Yapımını ve sunumunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği Survivor yarışması bu yıl da televizyon izleyicisinin ilgisini çekmeyi başardı.

Son 10 yılın en iyilerinden oluşan All Star karması şampiyonluk için mücadele ediyor.. Survivor bu sene gene Dominik’te çekiliyor.  Blog yazarı Gurukafa’nın Bilgimanya’ya dayandırdığı habere göre Survivor All Star Dominik Cumhuriyeti’nin kuzeyinde diyebileceğimiz bir bölgeye denk geliyor. Google Map yada Google Earth uygulamasında ‘Playa Conda Samana’ diye aratırsanız fotoğrafta en solda gördüğünüz plaja ulaşırsınız. Google Earth ile bakınca Gönüllüler Adası ile Ünlüler Adası arasında ( A noktası ile C noktası arasında ) plajdan yürüme yolu ile yaklaşık 760 metre mesafe var.

OYUNLA İLGİLİ VERİLEN BİLGİLER İKİ FARKLI ADADAN BAHSEDİYOR

Bu yıl yapılan Allstar yarışması Dominik Cumhuriyeti’nde yapılıyor. Çekimler 2012 ve 2014 yıllarında yarışılan aynı yerlerde gerçekleşiyor.  Yarışmanın yapıldığı yerle ilgili bilgilere göre, Survivor ünlüler ve gönüllüler adası farklı olmakla birlikte yanyana ve aralarındaki mesafe yaklaşık 450 metre. Ancak haber sitelerine yeni düşen bilgilere bakılacak olursa, All star yarışmacılarını sadece 760 metrelik bir sahil ayırıyor.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK