Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Bergüzar Korel'in duygusal anları... | 11 Ocak 2019 Cuma 09:36

Bergüzar Korel'in duygusal anları...

Önceki akşam Aykut Gürel ve orkestrası eşliğinde sahneye .çıkan Bergüzar Korel duygularını Instagram sayfasından dile getirdi.

Bergüzar Korel'in duygusal anları...Önceki akşam Aykut Gürel ve orkestrası eşliğinde sahneye .çıkan Bergüzar Korel duygularını Instagram sayfasından dile getirdi.

Bergüzar Korel dün akşam, Aykut Gürel ve orkestrası eşliğinde sahneye çıktı. Geccenin fotoğrafını sayfasında paylaşan Bergüzar Korel mutluluğunu şu sözlerle dile getirdi: "Bu bir mutluluk fotoğrafıdır. Çok istediğim ama hep ertelediğim bir mutluluğun fotoğrafı... Bunun için en çok sana teşekkür ederim Ayşe Barım! Omzun omzumda bana güç verdiğin ve bana hep inandığın için...

Seni çok seviyorum. İlk canlı performansımı Gala Modern'de yaşamak çok özeldi benim için... Sevgili Aykut Gürel ve orkestrası o kadar müthişsiniz ki sizinle sahnede olmak bir şans! Ben bu sabah çok mutlu uyandım. Bir kez daha anladım ki, Bir şeyi gerçekten yürekten isteyip emek gösterdiğinde doğru zamanda zaten o gelip seni buluyormuş... Bu yüzden bir kez daha; Hayat sana teşekkür ederim"  


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK