Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Röportaj » Cassidoshoes 2019 'un Ayakka Modası'nı belirledi | 11 Ocak 2019 Cuma 09:50

Cassidoshoes 2019 'un Ayakka Modası'nı belirledi

İstanbulun Ayakkabı Markası Cassidoshoes ile 2019 Modası üzerine Çok Özel bir Ropörtaj..

1-Cassidoshoes nasil kuruldu?

15 yillik tecrube, profesyonellik,ticaret ahlakı ve iyimserligi bunyesinde barındırmayı basarmış iki ortakla beraber  nisan 2018 de faaliyete gecmistir. Güçlü ekibiyle  toptan,perakende ve ihracat,aynı zamanda sosyal medyada yankı uyandırarak çok yönlü,öncü ve güçlü   bir marka haline gelmiştir.

2-Cassidoshoes ilke ve hedefleri nelerdir?

Firmamizin öncelik verdigi ilkeleri "güven,kalite,ticaret ahlakı"bizim için birinci önceligimizdir. Firmamızın hedefleri ise "ayakkabı sektöründe kendi modasını yaratmak,perakende satış alanında tercih edilen marka olmak ve ülkemizin bu sektörde dünyanın bir cok ülkesine ihracat yapan sayılı firmalardan birisi olmaktır.Sosyal medyada da alişverişi  hızlı,güvenilir ve keyifli  hale getirerek geniş kitlelere ulaşabilmektir.

3-2019 yıli yaz kreasyonunuzu neye göre belirlediniz?

Bu yazın daha renkli ve rahat gecebilmesi için iddiali tabanlar yerine poliüretan taban ve eva tabanların üzerinde  şıķlığı öne çıkaran bir kreasyon olusturduk. Ayak sağlığınızı amaçlayarak gün boyu ayakta kalabirsiniz.

4-Müsteriler neden sizi tercih etmeli?

Marka ve isim yapan firmalarımızdaki yüksek fiyatlar yerine aynı paraya beğendikleri iki ürünü alarak bütçelerine ve ayaklarına iyilik yapmaları için. Ayrıca magazamızdaki profesyonel ekibimiz ve sosyal medya sorumlularımızın destekleri ile her daim en tarz kombinler için hizmet alabilirler.

5-Cassidoshoes ismi patentlimidir?

Firmamızın ismi uzun bir arge den sonra oluşmuştur. Tam 4 kişi isim ararken seçenekler bulundu ve  sosyal medyada ankete sunularak tercih edilen isim olmuştur. Akabinde patenti alınmıştır. Söylenişi zor olsada devamlı duyacagınız için alışacaksıniz.

6-Müşterilerinizden gelen istek ve talepler nasıl?

Tüm bay ve bayan müsterilerimizin talebi: Rahatlık ve şıklık bizde bunu sağlamış olmanın gurunu yaşıyoruz. 

7-Fiyat politikanızı nasıl olusturuyorsunuz?

Sağlık para ile alınamıyor malesef bu sebeple satışa sunduğumuz tüm ayakkabılarımız ayak sağlığı ve rahatlığı için testlerden geçerek mağazamıza geliyor. Çok ucuza satılan ürünler ayak sağlığını bozarken mağazamızdaki sağlıklı ve rahat ürünlerin 100 TL ile 400 TL arasında fiyatları aksesuarlarına göre değismektedir.

 Soru 8: Ayakkabıda saglik onemli dediniz tüketiciler ayakkabı satın alırken moda haricinde neye dikkat etmeli?

"Fizyolojik bir ayakkabının topuk yüksekliği 2 santim olmalı. Topuk etrafı sert, bilekleri tutan ayakkabılar tercih edilmeli. Spor ayakkabılar da buna uymalı, klasik ayakkabılar da. Babet gibi ayakkabılar ayağımızı tutmazsa belimize kadar olan kas grubu gerginleşir. Bu da bel problemine, topuk dikenine, diz ağrısına, bel fıtığına neden olabilir." Şıklık için topuklu ve dar ayakkabı satın aldıktan sonra en fazla 2 saatte bir mümkunse ayaklar dinlendirilmelidir.

9-Son olarak ayakkabı alacak olan tüketicilerimize ne söylemek istersiniz?

Firmamızdan ayakkabı satın alan müsterilerimizden almış olduğumuz geri bildirimler neticesinde rahatlık ve şıklık arıyorsanız mutlaka ziyaretimize gelin siz gelemiyorsanız bize ulaşın biz size getirelim. Kapıda ödeme ve ücretsiz kargo seçeneğimiz vardır. Memnuniyetiniz bizim için değerlidir.  Bu güzel sohpetiniz için firmamız adına tesekkür ederiz.

@Cassidoshoes


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK