Warning: include(cpanel/gunler.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/magazind.net/httpdocs/yazdir.php on line 9

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'cpanel/gunler.php' for inclusion (include_path='.') in /home/magazind.net/httpdocs/yazdir.php on line 9
Galatasaray'da defans sil baştan! | Spor | Magazin D
Magazin D » Spor | Tarih: 02 Eylül 2015 05:18
Galatasaray'da defans sil baştan!
Transferin son günü yapılan operasyonlar defansta taşları yerinden oynattı. Aslan'ın savunmasında 3 yeni isim görev yapacak.

transferin son günü gelen ve gidenler sonrası Galatasaray'ın ideal 11'i sil baştan oldu. Takımın dört yıldır orta sahadaki vazgeçilmez ismi olan Melo'nun ayrılığı sonrasında Selçuk'un partneri için ilk alternatif Jose Rodriguez. Bilal ve Jem Paul Karacan ise plase. Sağ bekte sezona iyi başlayan ancak yıllardır tartışılan Sabri ise formayı Grosskreutz'a teslim edecek.

Hamza Hamzaoğlu'nun yerine adam aradığı Semih Kaya'nın forması ise Manchester City'den kiralanan Jaason Denayer'e gidecek.

Mancini döneminde Galatasaray'a gelen Alex Telles'in İnter'e kiralanması sonrası ise sarı-kırmızılı takımda defansın bir diğer yeni ismi ise genç Fransız oyuncu Carole olacak.

http://www.magazind.net/yazdir-8299-Galatasarayda-defans-sil-bastan.html