Warning: include(cpanel/gunler.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/magazind.net/httpdocs/yazdir.php on line 9

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'cpanel/gunler.php' for inclusion (include_path='.') in /home/magazind.net/httpdocs/yazdir.php on line 9
Tatil valizinin vazgeçilmezi Batik Plaj Koleksiyonu | Moda | Magazin D
Magazin D » Moda | Tarih: 09 Temmuz 2015 17:08
Tatil valizinin vazgeçilmezi Batik Plaj Koleksiyonu
Güneşe teslim olmaya hazırlandığımız ve tatil hayallerini gerçeğe dönüştüreceğimiz şu günlerde Batik, 2015 Yaz Plaj Koleksiyonu ile plajlarda stilize bir etki yaratıyor.
Hazır giyimin öncü markası Batik, yazın gelişini 2015 Yaz Plaj Koleksiyonu ile kutluyor. Tatil valizinizin olmazsa olmazı Batik, renklerin gücünden ilham alarak tasarladığı cesur koleksiyonu ile kuralsız bir yaza davetiye çıkartıyor. Dinamizmini deniz ve güneşten alan saks, mint, yeşil ve mercan gibi renklerin göze çarptığı koleksiyondan ister takım alabilir, isterseniz mix match yaparak farklı kombinler oluşturabilirsiniz.
 
Botanik bahçelerden ilham alarak, çiçek ve çizgilerin bir arada kullanıldığı desenler ve püskül detaylar, hasır şapka ve çantalarla bohem bir tarz yaratırken, şeffaf çantalarla kombinleyebileceğiniz renkli bikiniler içinizdeki enerjiyi stilinize yansıtıyor.   Batik,  stil sahibi kadınlar için tasarladığı aksesuar koleksiyonunda ise güneşe siper olan hasır şapkalar, çantalar ve renkli aksesuarlar ile bu yaz plajlarda Batik rüzgarı estiriyor!
 
Batik’in Plaj Koleksiyonu ile eğlenceli, renkli ve unutamayacağınız bir yaz sizi bekliyor!
http://www.magazind.net/yazdir-7505-Tatil-valizinin-vazgecilmezi-Batik-Plaj-Koleksiyonu.html