Warning: include(cpanel/gunler.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/magazind.net/httpdocs/yazdir.php on line 9

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'cpanel/gunler.php' for inclusion (include_path='.') in /home/magazind.net/httpdocs/yazdir.php on line 9
Melis Kar'ın 'Kaçak'ı fırından çıktı | Magazin | Magazin D
Magazin D » Magazin | Tarih: 03 Haziran 2014 21:57
Melis Kar'ın 'Kaçak'ı fırından çıktı
Melis Kar'ın ilk albümü "Kaçak", DokuzSekiz Müzik yapımcılığında çıktı.
Güçlü bir vokal tekniğine sahip olan Melis Kar,  Sezen Aksu, Ülkü Aker, Zeynep Talu, Gülşah Tütüncü,Berksan, Volga Tamöz, Ender Çabuker, Dilek Kavraal, Emrah Doğan, Osman Hekimoğlu gibiTürkiye'nin önemli isimlerinin eserlerinin yanı sıra, dünyaca ünlü "One Night Only","Vencer Al Amor", "Sou Rihno Akiro" gibi şarkıların coverlarını da başarıyla yorumladı.

Albümde, daha önce Aşkın Nur Yengi' den dinlediğimiz "AYRILMAM", Seyyal Taner'in seslendirdiği "HADİ CANIM SEN DE" gibi unutulmaz şarkıları da yeniden seslendirdi.

Ahmet Çelenk prodüktörlüğünde hazırlanan albümde 10 şarkı ve 2 versiyonun yer alıyor. Düzenlemeleri Ender Çabuker,  Kostas Kalimeris,  Mert Ali İçelli ve Volga Tamöz gerçekleştirdi. Mixleri Ender Çabuker, Tarık Ceran ve Kostas Kalimeris yaptı. Mastering çalışması ise Abbey Road stüdyolarında, bir çok albümü Grammy ödülü alan Miles SHOWELL tarafından gerçekleştirildi.
http://www.magazind.net/yazdir-3802-Melis-Karin-Kacaki-firindan-cikti.html