Warning: include(cpanel/gunler.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/magazind.net/httpdocs/yazdir.php on line 9

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'cpanel/gunler.php' for inclusion (include_path='.') in /home/magazind.net/httpdocs/yazdir.php on line 9
Ünal Aysal'dan federasyonlara tepki | Spor | Magazin D
Magazin D » Spor | Tarih: 12 Eylül 2013 13:25
Ünal Aysal'dan federasyonlara tepki
Ünal Aysal, Fatih Terim'in ardından Ergin Ataman'ın da milli takımda görev almasına sıcak bakmıyor.

FOX ile yapılan reklam anlaşmasında açıklamalar yapan Ünal Aysal, çarpıcı ifadeler kullandı.  
 
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, reklam satışlarını yürütmek için Fox International Channels ile yapılan sponsorluk anlaşması öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Terim'in her zamanki gibi milli takımda da başarılı olduğunu ifaden eden Aysal, "G.Saray büyük bir fedekarlık yaptı. Böyle bir kulübün hocasını 4 maç için Milli Takım'a göndermesi, TFF'ye büyük bir destektir. Federasyon da inşallah, Fatih Terim konusunda bizim yaptığımız fedakarlığa aynı incelikte karşılık verecektir. G.Saray her başarılı olduğu branştaki hocasını bir yerlere kaptıracaksa bütün federasyonların işlerini biz yapalım daha ucuza gelir" dedi.

"G.Saray ve milli takımın alacağı başarılı sonuçlar Türkiye'nin lehinedir" diyen Aysal, "Zamanı geldiği vakit, hoca kararını açıklayacak. Lütfen hocanın ne G.Saraylılığını ne de milli sevgisini sınamayın, sorgulamayın Sözleşme için bir görüşmemiz yok. Israrlı değilim. Zamanı gelince görüşmeyi yaparız. Hiç de aceli değiliz" ifadelerini kullandı.

Aysal ayrıca, Şampiyonlar Ligi grubunda Real Madrid'in, Juventus'un ne kadar şansı varsa G.Saray'ın da o kadar şansı olduğıunu ifade ederken, "Zor gruba girdik diye gardımız düşürecek halimiz yok. Olmayacak bir şey değil. Hepsi birbirinden çok çekecek" sözlerini kullandı.

http://www.magazind.net/yazdir-3343-Unal-Aysaldan-federasyonlara-tepki.html