Magazin D » Magazin | Tarih: 28 Şubat 2018 00:02
Top Model of Türkey 2018'de Türkiye'nin Top Modeli belirlenecek
12 Mart 2018 Tarihinde İstanbul'un Tarihi Mekanlarından Sultan Sarnıç'ta gerçekleşecek olan Ulusal Mankenlik Yarışması Top Model of Turkey Türkiye'nin yeni Top Modellerini belirliyecek.

Tarkan Acar tarafından Organize edilecek olan Yarışmada, 20 Profesyonel Manken Türkiye'nin Tescilli Top Modeli olmak için Yarışacak. Top Model of Turkey Yarışmasında 1. olan Manken Türkiye'yi Top Model of the World Yarışmasında temsil edecek.  

Metisha Schaefer Jüride Jüride en Dikkat çeken İsimler arasında yer alan Amerikalı Top Model Metisha Schaefer yer alıyor. Ünlü Top Model Metisha Schaefer, geçtiğimiz aylarda Türk asıllı olduğunu açıklamıştı.  

Top Model of Turkey Ulusal Mankenlik Yarışmasında ,Dünyaca Ünlü Top Model Metisha Schaefer Türkiye'nin Tescilli Top Modellini Muhteşem Kadrosu ile birlikte belirleyecek   Önümüzdeki Günlerde Jüriye Sürpriz İsimlerin dahil olacağını belirten Organizasyon Başkanı Tarkan Acar, Türkiye'de artık Top Model ve Ünlü Manken olarak bilinen İsimlere genç ve başarılı Mankenlerimizin eklenmesi gerektiğini belirtti.  

Yarışma Tarıhi:12 Mart 2018 ( Pazartesi)

Yer: Sultan Sarnıç / Fatih / İstanbul  

Son Başvuru Tarihi : 5 Mart 2018  

(info@topmodelofturkey.com adresinden başvuru formu talep edebilirler)

Sponsorluk,Katılım ve Bilgi :Whats Up: 0535/0707919

https://www.magazind.net/yazdir-14655-Top-Model-of-Turkey-2018de-Turkiyenin-Top-Modeli-belirlenecek.html