Magazin D » Erkek | Tarih: 09 Ekim 2016 11:48
Sevişirken sesini duyur!
Bir erkeği yatakta en çok mutlu eden şeylerden biri sizin tahrik olmanız ve sevişmeden onun kadar zevk almanızdır. Onun sizi tahrik ettiğini hissettirmek için sevişirken çıkardığınız seslerle onu yönlendirin. Yaptığı şeylerden hoşlanıp hoşlanmadığınızı anlaması için bu seslere ihtiyacı var.

Erkeğin karanlıkta sevişmek istemesi sizi tüm çıplaklığınızla görmek istemediği anlamına gelmez. Karanlık bir ortamda normal şartlarda fark edemediği özelliklerinizi keşfetme olanağı verin ona. Teninizin bu kadar yumuşak olduğunu daha önce hiç bu kadar yoğun hissedebilmiş miydi?  Yumuşak öpücüklerle uyandırılmaktan hoşlanmayan yoktur öyle değil mi?

Gününün güzel geçmesini istiyorsanız sabahları saatin alarmı çalmadan onu öperek uyandırın.  Erkekler kendi giysilerini giyen kızlara bayılır. Seviştikten sonra geceliğiniz yerine onun tişörtlerinden birini giyin. Bu halinizle onu daha çok etkileyeceksiniz inanın.cinsellik  Banyodan çıktıktan sonra vücudunuza nemlendirici bir krem sürün. Erkekler ipeksi ciltlere bayılır. Bırakın gece boyu elleri yumuşak teninizde dolaşsın. Bu deneyim ikiniz için de çok etkili olacak.

https://www.magazind.net/yazdir-12146-Sevisirken-sesini-duyur.html