Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Yonca Evcimik'e Sezen Aksu desteği | 16 Mayıs 2016 Pazartesi 19:52

Yonca Evcimik'e Sezen Aksu desteği

90'lı yıllarda patlayan Türk Pop Müziği'nin öncüsü ünlü sanatçı Yonca Evcimik, uzun bir aradan sonra yeni single'ı AHA! ile müzik dünyasına geri döndü.

90'lı yıllarda patlayan Türk Pop Müziği'nin öncüsü ünlü sanatçı Yonca Evcimik, uzun bir aradan sonra yeni single'ı AHA! ile müzik dünyasına geri döndü. Yayınlanmaya başlayan Hayatımın Aşkı dizisinde de ana kadroda oyuncu olarak yer alan Yonca Evcimik, şu sıralar adeta hayatının ikinci baharını yaşıyor.  Abone, Kendine Gel, 8:15 Vapuru, Bandıra Bandıra gibi unutulmaz hitlere imza atan, 90lı yıllarda patlayan Türk pop müziğinin öncüsü Yonca Evcimik,  sözü ve bestesi Sezen Aksu'ya düzenlemesi Aytuğ Yargıç'a ait AHA! şarkısı ile yaza merhaba diyor.  

Uzun bir aradan sonra prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Aras'ın yaptığı single albümüyle müzikseverleri selamlayan Yonca Evcimik, şarkısı AHA!'ya çok güvendiğini, bu güvenin altında da Sezen Aksu'nun yattığını belirtiyor. Daha önce de Sezen Aksu şarkılarıyla büyük başarılara imza atan Yonca Evcimik, "Sezen Aksu'nun bende yeri ayrıdır Sezen'in hayatımda ne kadar da "anlam çoğalttığını" bilirim.

,O benim için insanın kalbine dokunan, "anlamlı" şarkıların yazarıdır. O beyni kalbinde atanlardandır. Aşkı onunla tanımlarız, ayrılığı, ihaneti, sevdayı onunla yaşarız, herkesin acısına ortak olan bir şarkısı mutlaka vardır Sezen'in. Ona teşekkür az kalır" diyerek duygularını ifade ediyor.  Yeni single albümü AHA! için ünlü kuaför Nedim Doğulu'nun hazırladığı imaj ile birbirinden seksi pozlar veren Yonca Evcimik'in beklenen single'ı DMC etiketiyle müzikseverlerle buluşuyor.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK