Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Ünlülerden evlenen evlenene… | 16 Mayıs 2016 Pazartesi 19:34

Ünlülerden evlenen evlenene…

Ünlüler deyim yerindeyse bir "evlenme yarışına" girdi... Neredeyse her ay hatta bazen aynı ay içinde birkaç ünlü çift dünyaevine girdi. Bu düğünlerin bazıları herkesi şaşırttı, bazıları da sanki evlenenler kendisiymiş gibi sevindirdi.

En son ünlülerde evlilik patlaması 2011 yılında olmuştu. Bu yıl ise İsmail Hacıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Helin Avşar ve Tarkan derken 2016 yılında adeta evlenmeyen ünlü kalmayacak gibi.  Biz de böylesi hızlanan evlilikleri görünce konuya yakından bakmak istedik ve magazin dünyasının gözde çiftlerinin düğünlerini mercek altına aldık.  İşte bu yıl evlenen ünlü isimlerin düğünlerinden akılda kalanlar: Ne giydiler, düğün masrafları ne kadar tuttu, nikah şahitleri kimdi….

Kıvanç Tatlutuğ, uzun zamandır beraber olduğu sevgilisi Başak Dizer’le 19 Şubat’ta evlendi. Paris’te gerçekleşen düğüne yaklaşık 50 kişilik yakın arkadaş grubu katıldı. Sedef Avcı ve Kıvanç Kasabalı’nın da içlerinde bulunduğu törende, Tatlıtuğ’un şahitliğini; Gaye Sökmen, Dizer’in şahitliğini ise ortağı Deniz Marşan ve fotoğrafçı Tamer Yılmaz yaptı. Başak Dizer’in vücudu saran, sade ama şık gelinliği ünlü modacı Özgür Masur’un imzasını taşıyor.

 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK