Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Röportaj » Usta oyuncu, Kıvanç'la kavga haberini doğruladı! | 09 Haziran 2014 Pazartesi 09:28

Usta oyuncu, Kıvanç'la kavga haberini doğruladı!

Genç oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, 45 yıllık sanat emektarı Engin Şenkan’la sette kavga etti. Diziden ayrılan Şenkan “O çocukla bir daha hayatta oynamam” diye konuştu

Vatan'dan Gülşen Yüksel'in haberi... Kıvanç Tatlıtuğ’un ‘Kurt Seyit ve Şura’ nın setinde Engin Şenkan’la kavga ettiğini okuyunca şaşırdım. 31 yaşındaki Kıvanç’ın 45 yıllık emektar bir oyuncuyu üzebileceği aklımın ucundan bile geçmedi. Bu iki isim daha önce de ‘Kelebeğin Rüyası’ filminde beraber oynamıştı.

O zaman herhangi bir sorun yaşamamış, festivallerden ödüllerle dönen bir filme imza atmışlardı. Kurt Seyit’in setinde ise iddiaya göre; Tatlıtuğ, Şenkan’la karşılıklı oynadığı sahnede gülmeye başlamış. Bu duruma tepki gösteren Şenkan’a, genç oyuncu da aynı sertlikle cevap verince olanlar olmuş. Şenkan ‘Ben 70 yaşındayım. Terbiyesiz herif’ diyerek seti terk etmiş. Peki bu iddiaların ne kadarı doğru? Engin Şenkan’ı beşinci arama sonrası bulabildim. Konuşmak istemedi, ısrar ettim. Ben sordum o kısa kısa yanıtladı. İşte olayın perde arkası:

‘Sabrım taştı, seti terk ettim!’

- Kıvanç’la kavga ettiğiniz doğru mu?


Evet. Ben durup dururken kimseye bir şey yapmam. Bazı şeyler vardır, sineye çekilmez. Sabrım bir yere kadardır.

- Peki neden?

Kerem Çatay’a bu konuda söz verdim, fazla konuşmak istemiyorum. Ama o iş benim için bitmiştir. Allah’tan senaryoya denk geldi. Benim oynadığım Rıza karakteri Yalova’ya gitti. Rıza Yaloya’ya gitmiş oldu. Eğer senaryoda bu olmasaydı onunla (Kıvanç) oynamak eziyetine katlanacaktım.

- Kıvanç’la daha önce bir probleminiz oldu mu?

Bu çocuğu iki defa gördüm. Bir Kelebeğin Rüyası diğeri de bu iş. Bunda da seti terk ettim. Fazla konuşmak istemiyorum. Bunu Kıvanç’a sorun.

- Kırılmışsınız...

Evet kırgınım. Zaten bundan sonra da hayatta oynamam. Ay Yapım’la herhangi bir sorumun yok. Başka işlerde benimle olmak isterlerse kabul ederim ama tek şartım Kıvanç olur. Onunla karşılıklı oynamam. 45 yıldır bu işi yapıyorum. İlk kez böyle bir şeyle karşılaşıyorum. İnşallah bu son olur.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK