Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Erkek » Ünlülerin çarpıcı seks yaşamları | 12 Temmuz 2014 Cumartesi 12:11

Ünlülerin çarpıcı seks yaşamları

Özel sağlık uzmanları Hannah Grove ve Russ Alan Prince'ın "Ünlü & Zengin: Ünlülerin Sağlığını Yükseltmek" adlı kitabında eğlence sektöründeki zengin ünlülerin seks yaşamlarına dair bir kılavuz çıkarıldı. 25 yılda en az 10 milyon dolar kazanan 1,015 aktör, müzisyen ve modellerin avukatlarıyla yapılan anketlerle seks yaşamlarıyla ilgili sonuçlara ulaştılar.

Öncelikler
Şaşırtıcı değil, ünlü erkeklerin yüzde 82'si, kadınların da yüzde 90'ı için seks ilk sırada yer alıyor. Ünlü erkeklerin yüzde 80'i ve kadın ve benzerleri ünlü olmalarının seks yaşamlarını geliştirdiği düşünüyor.

Olaylar
Seks yaşamları sorulan ünlülerin hemen hemen hepsi evli ya da ilişkileri var. Erkeklerin yüzde 69'u ve kadınların yüzde 78'i en az bir kere aldattığını söyledi. 

Partnerler
Çok sayıda partneri olan ünlülerden kaçı hastalıklardan korunmaya özen gösterdiğini söyledi? Yaklaşık 82 erkek ve 79 kadın. 7 erkek ve 4 kadın partneri olan kişilerin mutlaka Cinsel Hastalık Kontrol ve Korunma Merkezi'ne uğraması sağlıkları için önemli. 

Daha iyi seks
Erkek ünlülerin yüzde 80'i ve kadın ünlülerin yüzde 96'sı ünlü ve servet sahibi olmalarının seks yaşamlarını geliştirdiğini düşünüyor.

Maceraperest ya da erotik seks
Yaklaşık ünlü erkeklerin yüzde 67'si ve ünlü kadınların yüzde 95'i "maceraperest ve/veya erotik" seksin seks yaşamlarını geliştirdiğini belirtti. Bunlar tantrik tekniklerden uzunsüren sevişmelere, losyonlar, tedaviler.. Bir ünlü yatak odasında yatak odasının tavanından sarkan trapezi olduğunu, diğeri de büyük şehirlerin kaynaklarında seks yaptığını söyledi.

Parayla seks
Onlarla olmaya istekli tüm gruplarına ve fanlarına rağmen erkeklerin yüzde 18 ve kadınların yüzde 5'i para ödeyerek seks yaptıklarını söyledi.

Bakireler
Tüm ünlüler seksle meşgul olmayabilirler. Gerçekte, 9 ünlü bakire olduğunu açıkladı.

Yüksekteki kulüpler (Uçakta seks)
Uçakla seyahat ederken mikroskobik dinlenme odalarında seks yapmak biraz meydan okuma gibi olabilir. Eğer özel bir jetiniz varsa bu bir görev olarak değerlendirilebilir. Çoğu ünlü de uçaktayken seks yapmayı sever. Ünlü erkeklerin yüzde 43'ü ve kadınların yüzde 69'u havadayken seks yaptıklarını söyledi.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK