Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Ünlü model Irina Shayk 30 yaşında | 09 Ocak 2016 Cumartesi 22:56

Ünlü model Irina Shayk 30 yaşında

Ünlü model Irina Shayk 30 yaşına girdi. Bundan yıllar önce başka bir şey bulamadığı için patates yiyerek büyüdü. Okuldaki erkek çocuklar onunla ‘öp bacaklı’ diye alay ederlerdi. Ama bütün bunlar artık bir hayal kadar geride kaldı. Çünkü artık o tüm dünyanın güzelliğini onayladığı, çok kazanan ünlü bir model.

6 Ocak’ta 30 yaşına giren İrina Shayk’ın Rusya’nın Urallar yakınındaki madenci kasabası Yemanzhelinsk’te başlayıp günümüze kadar uzanan hayatından çarpıcı notlar. 1986 yılında maden işçisi bir baba ile müzik öğretmeni bir annenin kızı olarak dünyaya geldi İrina Shayk. Ya da tam adıyla İrina Şeyhislamova. Henüz 14 yaşındayken, maden işçisi olan babası Valeriy bir akciğer hastalığı nedeniyle hayata veda etti. Babası Valeriy, öldüğünde henüz 40’lı yaşlarının başındaydı. Onun hayata veda etmesinden sonra her şey hem İrina için hem de annesi Olga ve ablası Tatyana için eskisinden de daha zor bir hale geldi.

Aile, Sovyet dönemi mimarisini yansıtan yoksul bir apartman dairesinde yaşıyordu. Annesi Olga’nın bir gün tesadüfen gördüğü bir ilan İrina Shayk’ın hayatını değiştiren serüvenin başlangıcı oldu. Olga Şeyhislamova’nın gördüğü bu ilan bir güzellik okuluyla ilgiliydi. Annesi, İrina’yı değil de ablası Tatyana’yı bu okula götürdü. Arada sırada okula ablasının yanına giden İrina ise işte tam da orada keşfedildi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK