Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Bülent Ersoy’un annesi ve şoförü de hastaneye yatırıldı | 09 Ocak 2016 Cumartesi 22:53

Bülent Ersoy’un annesi ve şoförü de hastaneye yatırıldı

Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy’dan sonra Ersoy’un annesi ve şoförü de domuz gribi şüphesiyle hastaneye yatırıldı. Gaziosmanpaşa’daki Özel Avrupa Şafak Hastanesi’ne akşam 9 sularında özel minibüsü ile gelen Diva tedavi gördükten sonra uyutuldu. Hastane yönetiminden herhangi bir açıklama gelmezken, tüm personel uyarıldı. Diva’nın neden hastanede müşahede altında bulunduğu sır gibi saklandı.

Bülent Ersoy’un hastaneye kaldırılmasının ardından haberciler hastaneye akın etti. Özel hastanenin özel odasında kalan Diva’nın durumu hakkında bilgi almak isteyen habercilere hastane personelinin “buradan gidin bizi yakarsınız” söylemleri dikkat çekti. Sıkı tedbirler alınıp kimse açıklama yapmazken, başhemşireden, “şuan için uyutuluyor. Bunun haricinde bir bilgi biz veremeyiz” açıklaması geldi. Bülent Ersoy geceyi hastanede geçirirken sağlık durumu da merak konusu oldu.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK