Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Röportaj » Türkiye güzeli'nin yeni hedefleri! | 28 Aralık 2015 Pazartesi 08:59

Türkiye güzeli'nin yeni hedefleri!

Miss World'de Türkiye'yi temsil eden ama dereceye giremeyen 2015 Türkiye güzeli Ecem Çırpan sonuçtan dolayı üzgün olmadığını söylüyor...

2015 nasıl bir yıldı? 2016'dan ne bekliyorsunuz?  2015 benim yılımdı. Çünkü hayatım tamamen değişti. Farklı ve olumlu fırsatlar elde ettim. Yeni yılda sıkı bir tempo beni bekliyor. Çok çalışmam gerekiyor.

 

Hayatınızda neler değişti?  Çok şey değişti ama Miss World'de gidene kadar bu değişikliğin ne boyutlarda olduğunun farkında değilmişim. Hayatımda olumlu yönde her şey büyük bir dönüşüme uğradı. Herkes tarafından tanınmak ve sevilmek çok güzelmiş.

Miss World'de dereceye girmemek hayal kırıklığı yarattı mı? Ülkem için yarışmaya iddialı gittim ama aldığım sonuç bende hayal kırıklığı yaratmadı. Çünkü yarışma kapsamında sosyal sorumluluk projesi adı altında yapılacak etkinliklere kolay bir şekilde katılabilecek kızları seçiyorlar. Eğer ben birinci olsaydım. Bir yıl Londra'da yaşayacaktım. Bu yüzden jüri bu projelere daha kolay katılım sağlayacak kızları seçmeyi tercih ediyor.

Dizi görüşmeleri başladı mı?  Evet gelen birçok teklif var ama seçici davranıyorum. Ajansımın kararıyla ana cast olmayan bir projenin görüşmesine bile gitmiyorum. Beni bir sonraki projeye taşıyabilecek, rol arkadaşımla uyum yakalayabileceğim işler önceliğim.

Kitap okumadığnız, sadece tweet’lere bektığınız doğru mu?  Yarışma bittikten hemen sonra sorulan bir soruya verdiğim cevapta yanlış anlaşıldım. Kamptan çıktığımızda son okuduğum kitabı sordular. "Şu an aklıma gelmiyor, okuduğum çok kitap var" dedim. "İnternete girip tweet de mi oku muyorsun? Bari tweet okuyorum" dediğini yazalım dediler ve yazdılar. Bu yanlış anlaşılmadan dolayı çok üzüldüm. Aksine kitap okumayı çok seviyorum.

Kendinizi nasıl anlatırsınız?   Yarışmadan sonra çok egoist olduğum sanıldı. Öyle biri değilim aksine çok naif biriyim. İçi güzel olanlardanım. Aşırı duygusal biriyim. Bir kediyi acı çekerken görsem ağlayabilirim. Her konuda çok hasassım. Utangacım. Bu durumdan şikayetçi değilim değiştirmek istemem ama zamanla bastırmayı öğrenirim.

 

 

 

 

 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK