Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Tuğba Altıntop: "Artık bambaşka bir Tuğba var" | 08 Mayıs 2016 Pazar 07:58

Tuğba Altıntop: "Artık bambaşka bir Tuğba var"

Tuğba Altıntop, yaza iddialı bir albümle giriyor. Soyadını kullanmayıp, yalnızca adıyla müzikseverlerin karşısına çıkan şarkıcı, “La La” albümüyle bambaşka bir Tuğba olarak dinleyicilerle buluşacağını söylüyor.

Önce podyumlardaydınız. Sonra iki albüm çıkardınız. Uzun bir aradan sonra 3’üncü albümünüzle müzikseverlerin karşısındasınız. Tarzınız, müziğiniz, imajınız diğer albümlerden farklı. Neler değişti hayatınızda?  - “La La”dan öncekiler ve sonrakiler olmak üzere ikiye ayırıyorum artık. Hayatımda yepyeni bir başlangıç yaptım. Çok güzel bir ekip hayalimdi ve bu hayalim gerçekleşti. Şu an yaşadığım her şey benim hayatımda yeniden doğuş gibi. O yüzden albümü de “Tuğba” olarak çıkardım.

Altıntop’u kullanmadım, sadece Tuğba. Bundan öncekiler demoydu. O yüzden benim için bu albümden sonrası var. Bambaşka bir Tuğba göreceksiniz.  Neden bu değişim?  - Geçmişimde yaşadığım zorluklar ve hataların hepsi pozitif olarak bugün bana döndü. Tuğba’yı büyüttüm. Yaşadıklarım yüreğimi genişletti. Hayata bakış açımı, felsefemi bambaşka bir hale getirdi. ‘Keşke’ demiyorum artık; ‘iyi ki’ diyorum.  “La La”da dört şarkı yer alıyor ve şarkıların hepsi Ozan Doğulu imzasını taşıyor. Müzik direktörü ve yapımcı da Doğulu. Nasıl bir araya geldiniz?  - Ozan’ın tarzını çok beğeniyordum. Ses aralığım, yeni imajım onun çalışmalarına yakındı. Yeni albümümde Ozan Doğulu olsun diye ısrar ettim. İçimdeki ses ‘Ozan’ dedi. Çok yoğundu ama onu ikna ettim.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK