Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Serenay Sarıkaya merak edilenlerini anlattı | 07 Mayıs 2016 Cumartesi 09:28

Serenay Sarıkaya merak edilenlerini anlattı

Her rol aldığı projede üstüne koyarak ilerleyen ve ekranların en beğenilen oyunları arasında yer alan Serenay Sarıkaya, InStyle dergisine konuştu.

* Bir süredir İstanbul’da değildiniz ve çekimi yeni tamamlanan filminiz “İkimizin Yerine” için döndünüz...  - Senaryoyu okuduğumda Amerika’daydım ve beni çok etkilemişti. Çok kısa bir sürede çekilip bitirileceği söylendiği için ben de Türkiye’ye döndüm ve sette buldum kendimi. 

Çok mutluyum, bir aylık çok güzel bir tecrübe yaşadım. Bana böyle bir sorumluluk verildiği, karşıma bu kadar güzel bir senaryo çıktığı için çok şanslı ve iyi hissediyorum. Umarım üstesinden gelmişizdir.

* Karakteri çok sevdiğinizi görüyorum. Sizi etkileyen tarafı ne oldu?  - Kendime çok yakın buldum. 18 yaşındaki bir genç kızın genç bir kadına dönüşmesiyle ilgili büyüme ve yol hikayesi aslında. Bu süreç bana bir şekilde dokunduğu için çok güzel hissettirdi. Ayrıntı vermeyeyim, sürpriz olsun.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK