Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Tatlıses 'anayı' karıştırdı | 07 Ağustos 2013 Carşamba 11:37

Tatlıses 'anayı' karıştırdı

Sosyal paylaşım sitesi Twitter'da kendisiyle alakalı olmayan bir mesaja cevap veren İbrahim Tatlıses herkesi şaşırttı.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, şu sıralarda Twitter'da paylaştıklarıyla çok konuşuluyor. Twitter'da kendisi ile alakalı olmayan bir tweet'e cevap veren Tatlıses, iletisiyle herkesi şaşırttı. 'İnci Caps' hesabının paylaştığı "Check-up yaptırdıktan sonra "ya boşu boşuna yaptırdık, hiçbişey çıkmadı" diye üzülen insanın kafası ne güzel kafa, pırıl pırıl." iletisine "Anana sor bakim ne diyecek" şeklinde bir cevap veren ünlü türkücünün neden böyle bir cevap verdiği anlaşılamadı.

OĞLU İDO'YU TWITTERDAN ELEŞTİRDİ: GENÇSİN TAMAM DA...

İbrahim Tatlıses, akşam saatlerinde de oğlu İdo'nun Twitter'da paylaştığı bir içeriğe yazdığı yorum ile herkesi güldürmüştü. İdo'nun kendi görüntüsünü paylaştığı içeriğe "Nedir bu arkadaş gençsin tamam da yakışmayan işler bunlar bence. Daha ağır başlı arkadaşlarına uyarsan yandık! Ben şimdi bunun ndsini retvitleyeyim?" yorumunu yapan ünlü türkücünün hesabının hacklendiği düşünülüyor.

Tatlıses bu Twitinden sonra ise "İDO benim oğlumdur arkadaşımdır ve o genç bir delikanlıdır sevilen bir gençtir müzisyendir babasının oğludur ben çocuklarımdan RAZIYIM..!!" mesajıyla oğlunun gönlünü aldı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK