Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Röportaj » Sezen Aksu'dan Ezo Sunal'a sürpriz şarkı | 22 Nisan 2018 Pazar 13:16

Sezen Aksu'dan Ezo Sunal'a sürpriz şarkı

Ezo Sunal, Lalala aplikasyonuyla hem çocukları hem ebeveynleri sevindirmeye devam ediyor.

Ezo Hanım nasılsınız, son zamanlarda gündeminizde neler var?  Şu an Lalala konserleri var. Konserlerimiz çok yeni, onu geliştirmek ve büyütmek istiyorum. Belki başka şehirlerde de çocuklarla buluşabiliriz.

Sezen Aksu Lalala için bir şarkı yaptı ve söyledi. Yakında yayınlanacak bu beni çok heyecanlandırıyor. Günlerce şarkıyı açıp açıp dinledim ve mutluluktan ağladım. Sezen Aksu’nun çok büyük bir hayranıyım. Projeme destek vermesi beni çok duygulandırdı…  

Lalala Aplikasyonu nasıl bir uygulama?  Lalala aplikasyonu; içerisinde orijinal şarkıların, hikâyelerin, dans-aktivite ilişiği faaliyetlerin ve bunların karaoke versiyonlarının bulunduğu, ayrıca hikâyelerini de sesli kitap versiyonlarını bulabileceğiniz eğlenceli ve eğitici okul öncesi çocuklar için hazırladığımız bir App. Google Play Store ve App Store’dan ücretsiz olarak indirip bütün içeriklere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda hikâyelerimizi sürpriz isimler seslendirdi ve seslendirmeye de devam edecek. Örneğin: Ali Sunal, Rüştü Onur Atilla, Aylin Kontente, Meltem Yılmazkaya, Serkan Keskin… Buradan bir kez daha onlara teşekkür ediyorum.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK