Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Röportaj » Serenay Sarıkaya: Mira gibi değilim | 24 Mayıs 2014 Cumartesi 02:32

Serenay Sarıkaya: Mira gibi değilim

Marie Claire dergisinin mayıs sayısı için objektif karşısına geçti. 2010 Türkiye 2. güzeli Sarıkaya, dizideki karakterinden özel hayatında bilinmeyenlerine dair pek çok şeyi anlattı.

‘Medcezir’ dizisinde Çağatay Ulusoy’la başrolleri paylaşan Serenay Sarıkaya(22), Marie Claire dergisinin mayıs sayısı için objektif karşısına geçti. 2010 Türkiye 2. güzeli Sarıkaya, dizideki karakterinden özel hayatında bilinmeyenlerine dair pek çok şeyi anlattı.

Medcezir benim kendimi en iyi hissettiğim projelerden biri, çünkü hem kendi yaş dilimimde birini oynuyorum, hem Mira çok tatlı bir karakter, hem de dizi çok güzel bir başarı elde etti. Medcezir’le birlikte hayatım da bir ivme kazandı

Herkes Mira’yı sevdi, en çok da ben sevdim. Mira tam hayatın ortasında bir kız. O kadar gerçek ki, sevgilisini kıskanıyor, onu başkasıyla paylaşmak istemiyor.

Aşka bir çocuk gibi yaklaşmak istiyor. Bunlar çok tatlı geliyor bana ama Mira gibi biri değilim. O daha fevri çünkü kendini kontrol etmeyi bilmiyor. Ben kız erkek ilişkilerinden, arkadaşlık, aile ilişkilerime kadar daha durağanım

Mira ile Yaman’ın ilişkisi gerçek dışı değil, aksine çok olası. Mira içinde olduğu dünyaya kendini ait hissetmiyor, Yaman da düzgün bir insan. Keşke her şey sadece kalbin söylediğine göre, mantığın devreye girmeyeceği şekilde olabilse.

Çocukken oyunculuğa dair bir hayalim yoktu ama modellik ya da görselliğe hitap eden bir iş yapmayı istiyordum. Zor bir sektörün içinde, bu kadar küçük yaşta mücadele etmek hiçbir zaman beni yıldırmadı. Yordu, düşündürdü ama hiç vazgeçirmedi. Şimdi de bunun meyvelerini aldığımı düşünüyorum.

Oyunculuk artık öyle bir hal aldı ki, onsuz yapamazmışım gibi hissetmeye başladım. Oyunculuk
yaşsız bir meslek.

Ben büyük aşkların eskide kaldığına inanan bir insanım, o zaman çok büyülü ve masalsıymış yaşananlar. Üzerine efsaneler yazılmış

 

 

 


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK