Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Şahan'dan doğuma giren doktora övgü | 01 Aralık 2015 Salı 08:54

Şahan'dan doğuma giren doktora övgü

Dün baba olduğunu Instagram hesabından duyuran Gökbakar, sosyal medya hesabından bir fotoğraf daha paylaşarak çocuğunun doğumuna giren doktora övgüler yağdırdı.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafın altına şu yorumu yaptı: Bebeğimizin ilk günden itibaren takibini yapan ve finalde de güvenle doğurtan değerli dostumuz doktorumuz Furkan Kayabaşoğlu.. Çok zor bir doğum gerçekleştiren yakın bir aile dostumuzun referansıyla tanısıp, ilk günden itibaren kendimizi emanet ettiğimiz orkestra şefi kendisi.

Işini bu kadar gönülden yapan, mahremiyet ve gizlilik konusunda çığır açan (ki ünlü kişiler olmak dezavantajdır ve gizlilik daha zordur), tıbbi olarak saatlerce, günler gecelerce bitmeyen sorularımıza bıkmadan cevap veren, birçok doktorun sırf vakit kısıtlılığından sezaryene yönlendirdiği ülkemizde, tıbbi gereklilik olmadıkça (bizde oldu) normal doğum yaptırabilmek için yirtınan, gece gündüz kendi ailesinden bile fedakarlık ederek hastasıyla olan, her lafımızın başında "iyi ki" diye bahsettiğimiz değerli bir doktor dostumuz. Sana ve Alle kliniğine ne kadar teşekkur etsek az Furkan Hoca. Bu deneyimi senle yaşamış olmaktan çok mutluyuz. İyi ki varsın! Adamsın! Bu arada elini tuttuğum Furkan hoca değil benim hanım, aman yanlış olmasın
Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK