Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Medya » GLN Dizayn'dan 2016 Kampanyası | 01 Aralık 2015 Salı 09:04

GLN Dizayn'dan 2016 Kampanyası

Web Sitesi sahibi olmak isteyen herkese GLN Dizayn'dan Dev Kampanya

Kısaca GLN Dizayn

Sürekli gelişen teknoloji ile birlikte sektörümüzdeki yenilikleri takip ederek siz değerli müşterilerimize en iyisini ve en yenisini en uygun koşullarda hizmetinize sunmaktır.  Ayrıca müşterilerimizin taleplerini taahhüt ettiğimiz şekilde karşılamak, zamanında teslim ettiğimizA sınıfıçalışmalarımızla hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamaktır.  Faaliyetlerimizde modern teknolojiyi kullanırız, sürekli kendimizi inceler, kritik eder, değerleniriz, iyileşiriz ,yenileriz ve kendimizle rekabet ederiz. Personelin çalışkan, dürüst, uyumlu, ahlaklı ve yaratıcı olmasına özen gösteririz. Hiç bir kaynağı israf etmez, modern tasarruf ilkelerine uyarız. Kanunlarınöngördüğü hukuki, idari ve mali zorunlulukların tamamını yerine getiririz. İş ve toplum ahlak kurallarına titizlikle uyarız. Sizin İçin Neler Yapabiliriz?  

Web Tasarım Firmanızı dijital ortama aktararak marka bilinirliğinizi artırıyoruz. Web tasarım hizmetleri verirken firmanızın kurumsal kimliğini baştan oluşturarak markanıza özel web tasarım oluşturuyoruz. Web tasarım hizmeti verirken yaptığımız sitenin markanızı ve firmanızı yansıtmasına özen gösteriyoruz.Konusunda uzman kadromuz ile görsel web siteleri yapıyoruz. İnovatif fikirler ile görselliği birleştirerek web sitelerinizi görsel bir bütün haline getiriyoruz.   Web tasarım çalışması sonrası ortaya çıkan web siteleri, internette vakit geçiren kullanıcı sayısının artması ile ciddi anlamda bir tanıtım aracı olmuştur. Kaliteli bir web tasarım firmanızın prestijini artıracaktır. Web sitelerinde firmalar; ürünlerin teknik özelliklerini ve fiyatlarını, resimlerini, videolarını rahatlıkla yayınlayabilir. Bu hizmet ile potansiyel müşterilerini doğrudan bilgilendirebiliyor ve geniş kitlelere rahatlıkla ulaşabiliyor. Potansiyel müşterilerine daha hızlı ulaşma şansını yakalıyor firmalar.

 

Reklam ve Pazarlama

GLN Dizayn olarak firmanızın reklam yönetimini yapıyor ve gerek interaktif reklam gerekse yazılı ve işitsel reklam yönetiminizi profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Google Adwords reklamları firmalar için satış grafiğini önemli derecede etkileyen bir reklam mecrasıdır Adwords uzmanlarımız sizler için analizler yaparak profesyonel reklam yönetimi yapıyor. Böylece marka değerinizi en iyi yansıtacak reklam organları seçiliyor ve etkili bir reklam kampanyası hazırlanarak firmanızı ve ürünlerinizin tanıtımı yapılıyor. Reklam yönetimi sırasında firma olarak az bütçe ile etkili reklam kampanyaları yapmayı hedefliyoruz. Her mecrada firmanızı etkili şekilde tanıtmaya ve kampanyalarınızı duyurmayı başarıyoruz.  Sosyal Medya Özellikle son dönemde çok popüler olan sosyal medya sitelerinin burada ne kadar önemli olduğu tartışılmaz.

GLN Dizayn olarak firmalar için sosyal medyanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Profesyonel kadromuz ile firmaların sosyal medyada etkili şekilde kampanya ve duyurularının yapılmasını sağlıyoruz. Sizler için sosyal paylaşım siteleri ; Facebook, Twitter , İnstagram gibi sosyal paylaşım sitelerini takip ederek etkili çalışmalar yürütüyoruz. Müşterilerimizin marka bilincini genişletmek ve satış grafiğinizi artırmak için etkili çalışmalar yürütüyoruz. Firmanızı sosyal medya sitelerine her zaman aktif olmasını sağlıyor ve hedef kitlenizle etkileşime geçiriyoruz. Ayrıca sosyal medya reklam kampanyalarınızı yürüterek etkili bütçe planlamanızı sağlıyoruz. Sosyal medyada firmanızın bilinirliğini artırarak yapacağınız duyuru ve kampanyaların daha çok kişiye ulaşmasını sağlıyoruz.

E-Ticaret Sistemleri

İnternet sistemlerin yaygınlaşması ile birlikte ticaret internet üzerinden yapılır bir hal aldı. Sizlerde bu şekilde çok geniş bir müşteri kitlesine hitap etme şansını yakalarsınız. GLN Dizayn  olarak ürettiğimiz yaratıcı fikirleri E-ticaret sitelerinde uygulayarak sistemlerin daha geniş kitlelere hitap etmesini sağlıyoruz. E-ticaret sistemleri müşterileri için her zaman alışveriş yapma imkanı sağlar 7-24 müşteriler ürünleri görerek alma imkanına sahiptir. Konusunda uzman kadromuz e-ticaret sistemlerinde markanın isteklerini göz ardı etmeden ve marka değerine göre çalışmalar yapmaktadır. E-ticaret sektöründe firmalar arasında kıyasıya rekabet yaşanmaktadır firmamız, etkili Seo çalışmaları ile sizleri hedef kelimelerde rakiplerinizden öne geçirmektedir. Böylece rekabetin fazla olduğu E-ticaret sektöründe her zaman rakiplerinizden bir adım önde olursunuz. Firmamız sizlere koşulsuz müşteri memnuniyeti sunuyor ve sınırsız destek hizmeti sayesinde her zaman destek talebinde bulanabilirsiniz. E-ticaret sistemleri günümüzde firmalar tarafından çok tercih ediliyor nedeni ise büyük bir müşteri kitlesine ulaşma şansı ve fiziksel giderleri asgari tutara indirmesi ile birçok firma bu sistemi kullanmaya başlandı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK