Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Erkek » Penis boyu ameliyatla ne kadar uzar? | 06 Ağustos 2016 Cumartesi 10:08

Penis boyu ameliyatla ne kadar uzar?

Son zamanların en rağbet gören estetiklerinden biri de penis estetiği! Penis estetiği hakkında erkeklerin doğru bildikleri ama aslında yanlış olan 6 maddeyi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Oytun İdil'e sorduk.

1-Penis estetiği ereksiyon problemi yaratır mı? Bu çok soruluyor. Penis büyütme, daha iyi bir cinsel yaşam için yapılıyor. Ereksiyon sorunu yapsa bu ameliyat yapılır mıydı?  Bunun gibi problemlerden, cinsel istek azalmaz veya kısırlık yapmaz. Aksine kişinin kendine güvenini arttırdığı için cinsel isteği artabilir. Hastada erken boşalma varsa buna da etkili olmaz.

Penis büyütme fonksiyonel değil, fiziksel bir ameliyattır. İşleve etkisi olmaz.. 2-Penis estetiği erkeklerde cinsel isteksizliğe yol açar mı? Penis kalınlaştırma operasyonlarında sınır var mıdır? Aşırı derecede yağ enjeksiyonunu tavsiye etmiyorum.

Yıllar içinde artık makul miktarı tespit ettik ve bu kişiden kişiye biraz değişmekle birlikte ortalama 40-50 cc. dir. 3-Penis boyu ameliyat sonrası ne kadar uzar? Penisin boyunda uzama 2-3 santimi geçmez; çünkü aslında ameliyatta yapılan uzatma değildir; içeride kalan penis dokusunu dışarı kaydırmaktır. Normalde penis dokusunun üçte biri içeridedir. Biz içeride kalan kısmı, dışarı kaydırıyoruz.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK