Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Erkek » Erkekler seks sırasında nelere dikkat eder? | 06 Ağustos 2016 Cumartesi 10:03

Erkekler seks sırasında nelere dikkat eder?

Düşündüğünüzün aksine erkekler seks sırasında pek çok şeye dikkat ediyor, sizden onu istediğinizi göstermenizi bekliyor.

Kadının girişkenliği  

Erkekler seks sırasında sizden de bazı adımlar atmanızı bekleyebilir. Herşeyi ona bıraktığınızda isteksiz görünebilirsiniz, bu da erkeğinizin motivasyonunu düşürür. Sürpriz hamlelerle onu şaşırtın.

Vücut hareketliliği  

Vücudun az hareket etmesi erkeklere yeterince heyecanlı olmadığınızı gösterir. Sağlıklı bir seks iki kişi arasındaki karşılıklı etkileşimle olur. Erkeğinize zevk aldığınızı gösterin. Bakışlarınızın yönü  Seks sırasında partnerinizin vücudunda aşağıya doğru bakıyorsanız, bu onunla ilgili bazı kuşkularınız olduğunu gösterebilir. Kendi vücudunuza bakıyorsanız, kendinizden emin olmadığınızı gösterir.

Gözlerinizi odada gezdiriyorsanız, bu da seksle pek ilgilenmediğinizi gösterir. Bu yüzden nereye baktığınıza dikkat edin. Nefes alıp verişiniz  Hızlı nefes alıp vermek cinsel arzunuzun tırmandığına işaret eder ancak bunu partnerinize abartmadan hissettirin.

Gevşeyin ve bırakın partnerinizin teni sıcak nefesinizle yansın. Ağzınızı kulağına yaklaştırın ve ortamı alevlendirin. Seksi iç çamaşırları  Seksi iç çamaşırlarınızla ilişkinizi biraz daha heyecanlandırabilirsiniz. Partnerinize onu istediğinizi anlatmanın etkili bir yolu.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK