Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Röportaj » Özlem Yıldız, Jival Magazin'e kapak oldu | 13 Haziran 2014 Cuma 14:01

Özlem Yıldız, Jival Magazin'e kapak oldu

Özlem Yıldız, hem birbirinden güzel pozlar verdi hem de Jival Magazin'in sorularını yanıtladı...

Şu anda hafta içi her gün TVM’de saat 13:00 ile 16:00 arası yayınlanan kadınlara yönelik bir program sunuyorum. Onun dışında ekstra hafta sonları sunuculuk, tanıtım projelerinde yer alıyorum. Ek olarak özel bir alışveriş sitesinin marka yüzüyüm. Her ay onlarla kampanya fotoğrafları çekiyoruz. Onun dışında en önemlisi ben bir anneyim. Kalan tüm zamanımı çocuğumun ödevlerine yardım ederek, onun iyi bir birey olması için yetiştirerek ve ev işleriyle geçiriyorum. Ben bir emekçiyim her işe tek başıma yetişmeye çalışıyorum.

• Kendinize en çok hangi takıyı yakıştırırsınız?

Beni için özel olan sürekli taktığım bilekliklerim bir de küpelerim var. Bunların yanında dışarıya çıkarken saatim de vazgeçilmezimdir.

• Takı da neyi tercih edersiniz? Bijuteri, gümüş, mücevher..

Genellikle beyaz pırlanta tercihimdir. Bijuteri ürünlerini yazın ve programlarda da tercih ediyorum. Normal pırlanta ürünlerimi özel günlerde davetlerde, organizasyonlarda, düğünlerde.. vs. kullanıyorum.

• Mücevherler hakkındaki düşüncelerinizi öğrenebilir miyiz, en çok hangi taşları tercih edersiniz?

Her kadın gibi pırlanta tektaşı tercih ederim. Fazla sarı altın ile kullanılan pırlanta takıları tercih etmiyorum. Beyaz altın ile pırlantayı çok rahat kullanabiliyorum. Sarı altını genelde yazın daha çok tercih ediyorum. Yüzükleri tüm parmaklarıma takıyorum. Fakat kışın ve çoğu zaman tercihim beyaz pırlantadan yanadır.

• İlk takınızı ne zaman aldınız?

Ben pırlantaya değer veren bir insanım. Çok işçiliği olmayan fakat üzerinde bir şekilde maddi anlamda geri dönüşümü olabilecek takılara yatırım yapmayı tercih ediyorum.

• Hediye seçerken nelere dikkat edersiniz? Genelde ne tercih edersiniz?

Hediye alacağım kişinin giyim tarzını, modern mi, klasik mi, ten rengini dikkate alırım. Aynı zamanda hediye alırken bütçeme dikkat etmeye çalışırım.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK