Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Röportaj » Özge Ulusoy: Hayatımın erkeğiyle karşılaştım ama... | 15 Temmuz 2014 Salı 17:01

Özge Ulusoy: Hayatımın erkeğiyle karşılaştım ama...

Yeni koleksiyonu, aşk hayatı ve hakkında merak edilenlerle ilgili soruları yanıtladı. İşte o röportaj...

Ünlü model Özge Ulusoy ünlü olmanın bedelini, özel hayatın olmaması diye özetliyor. Evlilik ve çocuk için de “Zamanı gelince olacak tabii” diyen Ulusoy, evlenince de çalışacağını belirterek “Ekonomiye, dünyaya, ailene katkıda bulunuyorsun” diyor. 

Güzel projelerle hayatımızda olan, son dönemde Codentry Different isimli plaj koleksiyonu ile adından söz ettiren güzel ve çalışkan kadın Özge Ulusoy ile Hilton Dalaman Sarıgerme’de buluştuk... 
Codentry adl plaj koleksiyonu harika gitti.Sırada ne var?

Sırada yine aynı markayla jean ve spor kıyafetleri var. Kış için dolu dolu koleksiyon hazırlanacak. Bu yepyeni bir haber. Ürünlerimize çok talep var. Sosyal sorumluluk projesi için spor kıyafetleri olacak, henüz derneği belirleyemedik. Her zaman yaptığım işlere sosyal sorumluluk eklerim. Evren bize bir şans veriyorsa bizim de ona teşekkür etmemiz gerekiyor.

Neden plaj kolleksiyonu?

Çünkü plaja dair şeylerde şık olma taraftarıyım ben. Topuklu ayakkabı ve bol aksesuarın plajda şık değil rüküş durduğunu düşünüyorum.

Tüm modelleri sen mi çalış; oldukça şık ve pratikler?

Bir tasarım ekibimiz var. Ben tasarımcı değilim. Tasarım ekibimle birlikte planlıyorum. Ben hayalimi ve giyimdeki pratik, rahat arayışımı aktarıyorum. Sonrasında onlarla birlikte hayata geçiriyoruz. Eleştiren insanlara cevabım var. Provalarda mankenliği de yaptım. Bir Amerikan bezinin nasıl bir elbiseye dönüştüğünü biliyorum.
Aşkın neresinde duruyorsun?

Kendisiyle mesafeliyiz.

Evlilik ve çocuğa nasıl bakıyorsun?

Güzel bakıyorum. Zamanı gelince doğru insanla olacaktır elbette. Karşındaki insanın sana hissettireceği bir şey bu.

Hem çalışma hem evliliği birarada götürür müsün?

Bu kadar yoğun çalışmayıp daha fazla aileme vakit ayırırım. Kendimi çalışmadan düşünemiyorum. Üretmek en güzel şey. Birilerine faydalı işler yapmak da öyle. Kendini değerli hissetmek... Ekonomiye, dünyaya, ailene katkıda bulunuyorsun.
Aşık olduğun ya da olacağın erkekte ne gibi özellikler ararsın?

Öncelikle konuşabileceğim bir insan olması gerekir. Beraber gülebilmek, beraber bakabilmek gerekiyor. Boy pos kılık kıyafet geçici.

Şimdiye kadar beraber olduğun ve ayrıldığın kişilerden, “Bu benim hayatımı sürdürebileceğim kişi” dediğin oldu mu? 

Oldu. Kısmet olmadı.

Seksi ve güzel kadın olarak diğer güzel kadınların arasından sıyrılmak için ne gibi özelliklere sahip olmak gerekiyor?

Kültür, zeka ve mutevazilik. Çağımızda güzel olmak çok zor değil, her türlü imkan ortada. Ama geriye kalan, insanın kişiliği, bakış açısı ve (klişedir ama) ruh güzelliği.

 

 


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK