Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kadın » Onu baştan çıkarmak için bilmeniz gereken 10 madde! | 27 Haziran 2013 Perşembe 23:51

Onu baştan çıkarmak için bilmeniz gereken 10 madde!

Sadece fiziksel temasla değil, kelimelerinizle de aklını başından alabilirsiniz!
Uzmanlara göre çiftler arasındaki çekimin artması sadece tahrik edici dokunuşlarla olmuyor. Ona söyleyeceğiniz kelimeler bile onu baştan çıkarmaya yetebiliyor. 
 
İşte onu baştan çıkaran 10 cümle! 
 
“Sana ne yapmamı istiyorsun?” 
Ona açıkça ne istediğini sormanız, cinsel ilişkide hiçbir çekinceniz olmadığını gösterir. Eğer erkeğinizle ilk defa bu kadar açık konuşacaksanız kendinizi çok iyi hazırlayın.
 
“Harika öpüyorsun!” 
Seksten önce her ne kadar olumlu ve pozitif şeyler söylerseniz, cinsel ilişkiniz o kadar yolunda gider.  Ön sevişme sırasında öpüşürken ona ne kadar iyi bir öpüşme geçirdiğinizi belirtebilirsiniz.
 
“Kolların çok seksi!”
Kadınların aksine erkekler çok fiziksel iltifat almazlar. Bu nedenle ona ne kadar harika bir vücudu olduğunu söylemeniz onda afrodizyak etkisi yaratacaktır. 
 
“Seni istiyorum!”
Cinsel ilişkiye girmeden önce her ne kadar da bunu hareketlerinizle belli etseniz bile, sözcüklere dökülmüş ve ihtirasla söylenmiş halinin yerini kesinlikle almaz.
 
“Dudaklarını göğüslerime koy!” 
Ona seksi komutlar vermeniz, kendinize bu ilişki sırasında güvendiğinizi gösterir. Ayrıca erkekler cinsel ilişki sırasında göğüsleriniz ile olan temaslara bayılırlar.
 
“İçimde olmanı seviyorum!”
Cinsel ilişkide erkeklerin en sevdikleri anlardan biri de içinize girdikleri andır. Size yoğun duygular vermek ve vajinanızı hissetmek onu çıldırtır. 
 
İnlemenin sonunda büyülü söz “Harikasın!”
Bu kesinlike benzin dolu arabaya ateş atmak kadar ateşleyici ve baştan çıkarıcı sözlerden biridir. Sıra cinsel ilişkiden en yüksek tatmini beklediğiniz ana geldiyse bu kelimeyi içinizde daha fazla tutmayın. 
 
“Beni zorlamanı seviyorum!”
Erkekler genellikle penislerinin ölçüleri ve boyutları hakkında hiç ummadığınız kadar takıntılıdır. Onun penisinin sizi zorladığını söylediğinizde, kendisini daha güçlü hissedecektir.
 
Açık saçık kelimeler…
Yatakta kullanacağınız cinsel ve kötü kelimeler ona aslında göründüğünüz kadar da narin ve kibar olmadığınızı hissettirecek ve sizi vahşi bir kedi gibi görünmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle kötü kelimelerden ve sınırları zorlamaktan çekinmeyin.
 
“Seninle birlikte olmaya bayılıyorum!”
İlişki sonunda ne kadar mükemmel bir ilişki yaşadığınız sadece kendinize kalmasın, bunu erkeğinizle de paylaşın. Ona ilişkinin sonunda ne kadar arika bir performans sergilediğini ve onunla yaşadığınız cinsel ilişkinin sizi ne kadar mutlu ettiğini ona söylemekten çekinmeyin! 

Kaynak: Magazind.net

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK