Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Murat Boz ve Aslı Enver evliliğinin gerçekleşmeyeceği ortaya çıktı | 30 Mayıs 2016 Pazartesi 20:10

Murat Boz ve Aslı Enver evliliğinin gerçekleşmeyeceği ortaya çıktı

Aslı Enver ve Murat Boz ilişkisinin haziran ayında evlilikle sonuçlanacağı söyleniyordu.

Geride bıraktığımız akşam Beyaz Show’a katılan Murat Boz, program aracılığıyla sevgilisi Aslı Enver’e aşkını ilan etmiş, Enver de bu ilana karşılık sosyal medya hesabından ‘ben de seni’ yazmıştı. Haklarında, Haziran ayında evlenecekleri haberleri yapılan Murat Boz ve Aslı Enver evliliği görünen o ki başka yaza kalmış.

YENİKÖY’DE BİRLİKTE YAŞIYORLAR

‘Kardeşim Benim’ filminin setinde sürpriz bir şekilde ilişki yaşamaya başlayan iki ünlü ismin, kısa sürede evlilik kararı aldıkları söylenmişti. Hatta Murat Boz’un geçen mayıs ayında Aslı Enver’i doğum gününde ailesinden isteyeceği konuşulmuştu. Ancak gecede ne bir kız isteme ne de nişan oldu. Yeniköy’de tuttukları evde birlikte yaşamaya başlayan çiftin evlilik fikrini bir süreliğine askıya aldığı iddia edildi. Bu kararın alınmasında en büyük etken ise Aslı Enver olmuş. Birkan Sokullu ile olan 3 yıllık evliliğini geçen yıl ağustos ayında sonlandıran Aslı Enver’in evliliğe şimdilik sıcak bakmadığı öğrenildi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK