Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Ece Erken biten evliliğiyle ilgili konuştu | 30 Mayıs 2016 Pazartesi 20:12

Ece Erken biten evliliğiyle ilgili konuştu

Ece Erken, katıldığı magazin programında biten evliliği ve Serkan Uçar hakkında şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

Sunduğu programla uzun bir aradan sonra yeniden ekranlara dönen Ece Erken, katıldığı magazin programında biten evliliğine dair şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. Renkli Sayfalar programına konuk olan Erken’in yaptığı açıklamalarla ilgili satır başları şöyle:

“Evlendikten sonra hamile kaldım. Şu anki aklım olsa Eymen’in olacağını bilsem yine gider evlenirim. Ben karı kocalıktan vazgeçtim anne-babalık devam ediyor. İyi bir baba mı bilmiyorum, karı kocalık bitti. Ben onlarla vakit geçirmiyorum. Bütün doktorlar Eymen’in çok mutlu bir çocuk olduğunu söylüyor. Babası istediği zaman Eymen’i gelip görebiliyor. Onunla (Serkan Uçar) fotoğraflarımı dahi görmek istemiyorum. Benim Eymen ile giden düzgün bir yaşantım var, başkası beni ilgilendirmez.İnşallah hayatında bir iş olur, evlenir. Hayatıma giren adam benden önce Eymen’e değer verecek. Anne ve baba sözü dinlemek gerekiyor. İkisi de çok iyi bakmamışlardı.”


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK