Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Röportaj » Miss Eurovision Türkiye Güzeli Derya ERDEM | 20 Ocak 2014 Pazartesi 21:17

Miss Eurovision Türkiye Güzeli Derya ERDEM

Miss Eurovision Türkiye Güzeli Derya ERDEM, Çok özel röportaj ile Ergül YILMAZ'ın sorularına cevap verdi

Geçtiğimiz aylarda Miss Eurovision Türkiye Güzellik yarışmasın'da birincisi seçildiğiniz. Neler hissettiniz?

İlk önce anlayamadım. Heyecanlıydım. Hem bekliyordum hem de beklemiyordum. Sevindim ve gururlandım.

Yarışmaya nasıl katılmaya karar verdiniz?

Açıkçası aklımda yoktu. Arkadaşlarım çok istiyordu. Bende yarışmanın içeriğini araştırdıktan sonra bu ülkede bu misyonu taşımak istedim. Ailenizin tepkisi nasıl oldu? Beklemediğim bir şekilde tüm ailemden ve akrabalarımdan destek gördüm. Bu da bana enerji veriyor. Hepsi yurtdışında yaşıyor ve çok nadir görebiliyorum.

Kaç senedir İstanbuldasınız?

İsviçre de doğdum büyüdüm. 5 senedir İstanbul da yaşıyorum. Eğitimi mi İsviçre de ve İngiltere de tamamladım.

Kasım 2013 de gerçekleşen Miss Eurovision Dünya Final Yarışmasın'da Türkiye yi temsil ettiniz ve üçünçü oldunuz. Nasıl bir duygu?

Ülkemi üçüncülüğe taşımak benim için onur verici bir durum. Birinci Polonya ve ikinci İskoçya oldu. Açıkcası 30 ülkeden katılan tüm yarışmacı adayları birbirinden güzel ve yetenekliydi. Hak edenler dereceye girdi diye düşünüyorum.

Yarışma'ya nasıl hazırlandınız? Kamp süreci nasıl geçti?

Gelen kraliçelerle birlikte yoğun bir tempo yaşadık. “Güzelliğin Evrimi” konsepti ile hazırlanan final gecesi koreografına bir dansçı gibi hazırlandık. Aynı zamanda, sponsor ve protokol ziyaretleri yapıldı, İstanbul’un tarihsel zenginliğini ve güzelliğini göstermek için kültürel geziler düzenlendi. Türkiye de ev sahipliği yaptım ve bundan büyük keyif aldım. Bir çok yeni arkadaşlık edindim. Onun dışında, Yaşam Koçum ile birlikte bir beslenme programı hazırladık. Bol su içiyorum ve düzenli spor yapıyorum.

İleride kendinizi nerede hayal ediyorsunuz?

Kendimi keşfetme dönemindeyim. Almanca ve İngilizce seslendirme ve dublaj çekimleri yapmaya başladım. Oyunculuk eğitimine başladım. Güzel projelerde yer almak isterim. Teklifleri değerlendiriyorum.

Twitter’a üyemisiniz?

Twitter’e üyeyim. Gelen güzel yorumları okuyorum. Eleştirilere de açığım.


Kaynak: Ergül YILMAZ

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK