Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Los Angeles’ta bir Türk oyuncu! | 21 Ağustos 2015 Cuma 10:43

Los Angeles’ta bir Türk oyuncu!

Acı Hayat, Doktorlar, Binbir Gece gibi TV dizileri ve sinema filmlerinde rol alan Gülseven Yılmaz üç yıldır Los Angeles’ta yaşıyor. Dizi sektörü ve modayla iç içe olan oyuncu, anneliği, projelerini ve yurt dışı deneyimlerini anlattı.

Üç yıldan beri Los Angeles'ta yaşayan Gülseven Yılmaz hem dizi sektörüyle hem de modayla iç içe olan bir isim. Bebeğiyle beraber oradan oraya koşturduğunu söyleyen güzel oyuncu, anneliği, çalışmalarını ve yurtdışı deneyimlerini anlattı.

Uzun zamandır ekranlardan uzaksın, neler yapıyorsun?

 
İki sene kış dönemi Londra'da, yaz donemi Türkiye'de tatil yaparak yaşadım. Üç yıldır da Los Angeles'tayım. Nanny'miz bizimle yaşamasına rağmen, üç yaşındaki oğlum Efe ile yakından ilgileniyorum.

Los Angeles'ta oyunculuk yapmak için girişimlerin oldu mu?
 
Hamileyken Kaliforniya Üniversitesi'nde George Simian'ın fotoğrafçılık workshop'una katıldım. Efe'nin harika bebeklik fotoğrafları oldu. Çok seyahat ettik. 2 ay Avustralya, Meksika falan... Bebekle tatil yapma uzmanı oldum diyebilirim. Halle Berry'nin oyuncu koçu Margie Haber ile çalıştım. İşle ilgili bazı kontaklarım da oldu. Los Angeles'ta dogru insanlarla başlamak çok önemli. Türkiye'de bir avuç insanız ve herkes birbirini tanır. İşler biraz daha kolay. Los Angeles'a dünyanın her yerinden çok yetenekli yapımcı, oyuncu, yonetmen geliyor. Hepimize bol şans...


    

 

Oğlun Efe ile neler yaparsın, nasıl bir annesin?
 
Doğruyu söylemek gerekirse anaçlık dediğimiz sütünü zamanında vermek, altını degiştirmek gibi kısımlar biraz sıkıcıydı. 3 aydan itibaren birer saatlik müzik, sanat, yüzme gibi derslere birlikte gidiyoruz. Büyüdükçe daha fazla keyif alıyorum; oyunlar kuruyoruz, parka gidiyoruz Santa Monica'da kumlarda oynuyoruz. Garip sesler çıkarmak, aptal gibi göründüğüm hoplamalar zıplamalar falan rahat bir anneyim. Oyuncu bir annesi olduğu için mutlu görünüyor, hiçbir şey için zorlamıyorum. Çocuklar bütün gelişimlerini oyunlarla tamamlar, bütün problemlerini oyunlarla çözerlermiş. Efe de böyle büyüyor bakalım.


Şu anki dizi projelerini nasıl buluyorsun?
 
Ya çok iyi işler var ya da çok kötü, ortası yok. Benim oynadığım 'Acı Hayat', 'Doktorlar' da 60 ülkede gösterildi ama şimdi Amerika'daki önemli kanallara satışı yapılan işler olmaya başladı. Bu çok onemli çünkü imkanlarla dogru kişiler buluştuğunda her zaman güzel şeyler ortaya çıkar.

Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK