Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Doğa Rutkay Tatilde | 21 Ağustos 2015 Cuma 10:51

Doğa Rutkay Tatilde

Tiyatro oyuncusu Doğa Rutkay ve gazeteci Kerimcan Kamal çifti Alaçatı Hacı Memiş’teki iki katlı taş eve geçtiğimiz yaz taşınmışlar. Renkli aksesuarları, yemyeşil bahçesi ve havuzu ile dikkat çeken evin dekorasyonunu Doğa Rutkay tek başına yapmış.

Geçtiğimiz yıl gazeteci ve yapımcı olan Kerimcan Kamal ile evlenen Doğa Rutkay için Alaçatı’nın yeri çok ayrı. Hemen hemen tüm tatillerini yıllardır Alaçatı’da geçirmeyi tercih eden başarılı oyuncu, sonunda hayal ettiği gibi bir eve kavuşmuş burada. “Tatillerde soluğu kuzenim Övgehan ve Gözde Oğultürk’ün sahip olduğu butik otel Göz Oda’da alırdım hep. Geçen yıl Kerimcan ile Port tarafında denize giderken bu evin önünden geçiyorduk. Tam o sırada cama asılı “satılık” ilanını fark ettim. Hemen arabadan inip içini gezmek istedim ama olmadı. Sadece dış kapısının anahtar deliğinden bahçesini görebildim. İşte o an buraya aşık oldum,” diye anlatmaya başlıyor büyük keyifle Doğa Rutkay evi ilk gördüğü günü. Tüm gün denizde yüzerken burayı düşünmüş durmuş.

Eşini, Alaçatı’da bir ev sahibi olmanın nasıl güzel olacağını hayalleri eşliğinde ikna etmeye çalışmış. Aslında zor da olmamış. “Zaten o da Alaçatı’yı çok seviyordu. Ama aklımıza buradan bir ev alalım fikri de henüz düşmemişti açıkcası,” diye belirtiyor. İstanbul-Alaçatı arasında şu sıralar mekik dokuyan Rutkay’ın işleriyle ilgili gündemi hayli yoğun.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK