Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Röportaj » Leyla Lydia Tuğutlu'nun bilinmeyenleri | 30 Haziran 2016 Perşembe 18:05

Leyla Lydia Tuğutlu'nun bilinmeyenleri

“Tatlı İntikam” dizisiyle kariyerinde yukarıya doğru güçlü bir ivme kazanan Leyla Lydia Tuğutlu, güzelliğinin yanı sıra enerjisi ve güler yüzüyle de modern zaman prenseslerini andırıyor. Son dönemde hayran kitlesi hızla genişleyen Tuğutlu, Elele dergisine konuştu.

* “Tatlı İntikam”ı diğerlerinden bir adım öne geçiren nedenler sizce neler?  - Hikayesinin izleyici açısından keyifli ve inandırıcı olduğunu düşünüyorum. Dizilerde oyuncu kadrosu ve aralarındaki uyum önemlidir. “Tatlı İntikam”da da hikayede yer alan karakterlerle örtüşen bir oyuncu kadrosu var.

Seyircimiz de karakterleri ilk bölümden itibaren benimsedi. Açıkçası biz çekerken gerçekten eğleniyoruz ve bu da seyirciye geçiyor sanırım.  Seyirci enerjisi yüksek işleri seviyor. Samimiyet arıyor. Duyguyu doğru geçirebilmek de bu noktada önemli. İnsanlar masum, saf duyguları özlüyor. Temiz, katıksız aşklara inanıyor. Pelin ve Sinan ile birlikte üzülüyor, seviniyor. Biz de mümkün olduğunca bunu yaşatmaya gayret ediyoruz.

* Komedi oynamanın dramdan çok daha zor olduğu iddia edilir. Buna katılıyor musunuz?  - Daha zor veya kolay diyemem, hepsinin ayrı bir yeri, ayrı zorlukları ve kolaylıkları var. 

* Oyuncuların ararlarındaki kimya çok önemlidir. Her türlü detay izleyiciye yansır. Tıpkı Furkan Andıç ve sizin samimiyetinizin yansıması gibi. Bunu yakalamak adına set dışında da çok vakit geçiriyor musunuz?  - Tabii ki partnerinle iyi anlaşabilmen çok önemli. Biz bu konuda şanslıydık.

 

Tanışır tanışmaz iyi anlaştık, yani benim için hiç zor olmadı Furkan’la çalışmak. Sahnelerde birbirimizin işini bile kolaylaştırabiliyoruz anlaşabildiğimiz için.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK