Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Kim Kardashian'in çöl çekiminin kamera arkası | 20 Kasım 2016 Pazar 15:52

Kim Kardashian'in çöl çekiminin kamera arkası

Paris'te soyguna uğradıktan sonra sessizliğe gömülen Kim Kardashian kendisi objektiflerden kaçsa da arkadaşları boş durmuyor.

Şimdi de Kardashian'ın asistanı Stephanie Sheppard, ünlü yıldızın görev aldığı bir çök çekiminin kamera arkası görüntülerini sosyal medyada paylaştı. Sheppard daha sonra da aynı çekimden daha önce gün ışığına çıkmamış olan karelere, Kardashian'ın kişisel internet sitesinde yer verdi. Kardashian'ın asistanı, bu paylaşımlarında çekim gününe ait anekdotlara da yer verdi.

Stephanie Sheppard "Bu çekim için Kim'i arabamla evinden aldım. Fotoğrafçı Kesler Tran ile buluşmak için çölde birkaç saat yol aldık. Bütün günü de çekimde geçirdik" diye yazdı. Stephanie Sheppard, daha sonra da şöyle devam etti: "Kim üzerindekileri çıkardı ve tamamen çıplak kaldı, gün ışığının altında muhteşem görünüyordu." Kardashian'ın asistanı daha sonra da yıldızın üzerindeki beyaz boyaları sürdüğünü ve tüm bedenini yağladığını anlattı. Stephanie Sheppard o çekim günü çok eğlendiklerini de yazdı.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK