Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kadın » Kadınlar aşk acısı çekince vücuduna bakmaya başlıyor | 04 Şubat 2016 Perşembe 21:59

Kadınlar aşk acısı çekince vücuduna bakmaya başlıyor

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Aysun Bölükbaşı Mamak, Sevgililer Günü öncesinde “ilişiler” ve “güzellik” kavramını irdeliyor.

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Aysun Bölükbaşı Mamak “kişinin istekleri ve uygun ameliyat veya uygulamaların seçimi; o kişinin sosyal ve özel yaşantısıyla da çok yakından ilgili bir durumdur” diyor. İstatistiklere göre geçen yıl evlenen çift sayısı 600 bin iken, 131 bin de boşanma gerçekleşmiş. Bir önceki yıla göre boşanma oranı ise yüzde 4,5 artmış durumda. Tabi ki her boşanmanın sebebi aldatmak veya aldatılmak değil. Ama aldatılmak veya boşanmak bir insanın hayatını değiştirebilen en önemli durumlardan birini oluşturuyor. Değişim ihtiyacı da en çok bu zor süreçlerde karşımıza çıkıyor. Aysun Bölükbaşı Mamak, bunun son derece doğal sonuçlardan biri olduğunu söylerken; “aldatılma ile karşılaşmış birinin kendini sorgulaması, bedensel özelliklerini yargılaması ve diğer kadınlarla karşılaştırması kaçınılmaz olur” diyor.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK