Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kadın » Genital estetik yeni bir çağ başlatıyor | 04 Şubat 2016 Perşembe 21:56

Genital estetik yeni bir çağ başlatıyor

Hormonal sorunlar, menopoz, hamilelik, doğum gibi birçok dönem, kadınları ve kadınlık organını direk etkiliyor ve bu durum ülkemizde her 3 kadından birinde mevcut olmasına rağmen, genital sorunlarla ilgili konuşmaktan çekiniyoruz.

Kaygımız sağlık yada estetik olsun artık çok pratik yöntemlerle sizi mutlu edecek sonuçlara ulaşmak mümkün. FEMİRENEW sistemi ile ameliyatsız ‘genital gençleşmede’ yeni bir çağ başlıyor. FEMİRENEW genital gençleşmeyi sağlarken, aynı anda kadınlarda cinsel hazzın artması içinde fayda sağlıyor. İç ve dış genital bölgenin estetik ve fonksiyonel problemleri kadın nüfüsünun büyük bir çoğunluğunu ilgilendirmektedir ancak toplumsal tabular nedeniyle ‘çekinme’ yönü ağır bastığı için ötelenmekte olan önemli bir sağlık sorunudur.

Vajina genişliği, vajinal kuruluk, idrar kaçırma problemleri nedeniyle tarafımıza başvuran hastaların büyük bir çoğunluğu ilk etapta doğru bilgiyi alabilecek muhatap bulmada güçlükler yaşadıkları ve ‘utandıkları’ için başvurularını ertelediklerini ancak hem cinsel hayatlarında problemler yaşadıklarını hem de tekrarlayan enfeksiyonlar nedeniyle sağlık problemleri yaşadıklarını ve bu nedenle tarafımıza ulaştıklarını belirtiyorlar. Utanmaya gerek yok! Sağlık bir bütündür bu nedenle genital bölgedeki rahatsızlıklar da diğerleri gibi gayet normaldir ve tedavi edilmesi gerekmektedir. Vajinoplasti nedir? Vajinal bölgeye yapılan daraltma ameliyatının adı ‘vajinoplasti’ dir. Vajinoplasti, aslında rekonstüktif yani yeniden yapılandırıcı bir işlemdir.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK