Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kadın » İş için 15 defa orgazm oluyor! | 03 Ağustos 2014 Pazar 02:26

İş için 15 defa orgazm oluyor!

Beş seneden beri erotik bloğu olan ve bankacılığı bırakarak seks oyuncaklarını test etmeye başlayan 33 yaşındaki İngiliz kadın, yılda 15 bin sterlin kazanıyor

İngilizler, başkent Londra’nın Gainsborough semtinde yaşayan 33 yaşındaki Cara Houiellebecq adındaki kadının yaptığı işi konuuşuyor. 2 çocuk sahibi kadın, bankacılığı bıraktıktan sonra yaptığı işle yılda 15 bin sterlin (54 bin lira) kazanıyor. Bankacılıktan çok bunaldığını ve en sonunda bıraktığını belirten kadın sevgilisi ve çocuklarıyla birlikte yaşadığı evde kendisine gönderilen seks oyuncaklarını test ediyor.

 

15 defa orgazm oluyor

 

Seks oyuncaklarının hayatında özel bir yeri olduğunu ve 5 seneden beri bloğunda bunlarla ilgili yorumyaptığını ifade eden kadın “Bir gün yazdığım yorumlar nedeniyle ülkedeki seks oyuncağı üreten ve satan firmalar beni aradı ve kendileri için bunları test etmemi istedi” dedi. O günden beri bu işi yaptığını ve firmaların haftada 5 defa evine denemesi için seks oyuncaklarını gönderdiklerini belirten kadın, bu oyuncakları test ederken haftada 15 kere orgazm olduğunu söyledi. Bloğuna yazdığı yorumlarla büyük ilgi gördüğünü dile getiren kadın “2 yıl üst üste erotik gazeteci ödülünün sahibi oldum. İşimden son derece memnunum” dedi. Houiellebecq, ayrıca seks oyuncaklarının sevgilisiyle arasını açmadığını da söyledi.

 


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK