Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Moda » İTÜ Fashion Show 2016'da Genç Tasarımcılar Yarıştı | 01 Haziran 2016 Carşamba 08:20

İTÜ Fashion Show 2016'da Genç Tasarımcılar Yarıştı

Türk Tekstil ve Konfeksiyon Sanayii ile birlikte faaliyetlerini sürdüren İTÜ – Fashion Institute of Technology (FIT) Moda Tasarımı Programı'nın 9. dönem mezunlarının tasarımları İTÜ Fashion Show 2016'da görücüye çıktı.

Türk Tekstil ve KonfeksiyonSanayii ile birlikte faaliyetlerini sürdüren İTÜ – Fashion Institute of Technology (FIT) Moda Tasarımı Programı'nın 9. dönem mezunlarının tasarımları İTÜ Fashion Show 2016'da görücüye çıktı.  İTÜ Rektörlüğü'nün katkılarıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen “İTÜ FASHION SHOW”, BANU NOYAN‘ın koreografisiyle önceki akşam Divan Otel'de gerçekleşti.

Sunuculuğunu ECE VAHAPOĞLU ve GÖKAY KALAYCIOĞLU'nun üstlendiği gecede 25 model podyuma çıktı.  Genç tasarımcılar, İlkbahar-Yaz 2017 temaları altında hazırladıkları tasarımlarıyla hazırgiyim ve moda sektörünün önemli isimlerinin karşısında yarıştı. Yarışmanın seçici jürisi birbirinden yetenekli gençlerin tasarımları arasında seçim yapmakta zorladı.  Yarışmanın birincisi The Bath isimli tasarımıyla Cemile Meryem Özlem Şimşek seçildi. Ceylin Türkkan, Timeless Cuban adlı tasarımıyla ikinci, Beste Beksaç ise Time to Shine tasarımıyla üçüncü seçildi.  Hepsiburada.com ilk üçe giren öğrencileri ödüllendirdi. İTÜ FASHION SHOW'da ilk 3'e giren yarışmacılar Hepsiburada.com'dan alışveriş çeki kazandı. 


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK