Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Moda » Doksan Ülkenin Güzellik Kraliçeleri 15 Temmuzda İstanbul’a Geliyor. | 01 Haziran 2016 Carşamba 08:17

Doksan Ülkenin Güzellik Kraliçeleri 15 Temmuzda İstanbul’a Geliyor.

Miss Globe Güzellik yarışmasının Uluslararası finalinin 15 Temmuzda İstanbul’da yapılacağı açıklandı.

Miss Globe örgütünün merkez ofisinden basın sözcüsü Serdar Akkaya tarafından yapılan açıklamaya göre yarışma dolayısı ile 90 ülkeden güzellik kraliçeleri İstanbul’a gelecek. 4 Temmuzdan itibaren başlayacak kamp döneminde Ulusal güzellik kraliçeleri İstanbul’un tarihi ve turistlik yerlerini gezecekler. 15 Temmuzda ise final gösterisi için sahneye çıkacaklar.

Yarışmanın ana sponsoru ise Hazar Denizi içinde 1 milyon nüfuslu kent kuran ve yine dünyanın en uzun binası olan 1050metre uzunluğundaki Azerbaycan Towers’ın yapımcısı Avesta Concern-İbrahim Nehramlı olmuştu. Yarışma da Romanya’dan INNA Türkiye’den Haluk Levent, Gökhan Özen, Demet Akalın, Azerbaycan’dan Vagif Nagiyev sahne almıştı.  Yarışma’nın finalinde görevli jüri tarafından Avusturalya güzeli Esma Voloder Küre güzeli seçilmişti. Kraliçe olduktan sonra Voloder gençleri  ve çocukları uyuşturucu ve kotu alışkanlıklardan koruma amacı ile çalışan Avusturalya Vakfının yardım fonunun başkanlığını üstlendi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK