Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Moda » Haydar Dümen'e şok mektup! 1 saatte 6 kez ilişkiye girdim.. | 31 Aralık 2015 Perşembe 23:42

Haydar Dümen'e şok mektup! 1 saatte 6 kez ilişkiye girdim..

Posta gazetesi cinsel sağlık yazarı Dr. Haydar Dümen'e gelen okur mektubu okuyanları şaşkına çevirdi. Bakın o seks tutkunu okura Haydar Dümen nasıl bir yanıt verdi?

ŞTE O SORU 1 saatte 6 kez ilişkiye girdim Saatte 10 dakika arayla 6 defa sevgilimle ilişkiye girdim. Acaba bu durum normal mi? CEVAP Ne oldu değerli okurum? Üstün başarı madalyası mı bekliyorsun? Yoksa kendi kendine şampiyonluğunu mu ilan ediyorsun? 10 dakika kronometre ile mi ölçüldü yoksa sözün gelişi mi öyleydi? Derken 6’yı bulmuşsun. Yani 1 saate 6 ilişkiyi sığdırmışsan acaba ilişki süren ne kadardı? Bir ilişki 20 dakika sürse, 10 dakika aralarla birlikte 3 saat eder. Bu hesapların derinliğine inmeden, bir ata da binmeden koşturmuşsun. 1 saatte 6 ilişki için asla bir alıcı bulamazsın. Malın elinde kalır. Hayrını görür ve boş yere övünürsün. İlişkiler sayı ile değil, kalite ile ölçülür bunu unutmayasın.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK