Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Erkek » Gençlerin yeni trendi: Seks arkadaşlığı! | 31 Aralık 2015 Perşembe 23:45

Gençlerin yeni trendi: Seks arkadaşlığı!

Yeni bir trend mi desek, akım mı? Ne dersek diyelim olay biraz karmaşık. ‘Friends with benefits’ denilen arkadaştan öte durum, şu sıralar bize de sıçradı; pek çok ‘arkadaş’ın gündeminde artık seks var!

Bazı ilişkiler için ‘ilişki durumu karmaşık’ ibaresi geçerlidir! Yani, ‘sevgili miyiz biz şimdi?’, ‘bir gün buluşuyoruz, üç ay görüşmüyoruz’, ‘aramızda bir etkileşim var ama niyeyse sonuç yok!’ durumları... Bazen aynı frekansta olunup olunmadığını anlamak, ilişkiye isim koymak zor olabiliyor. Son yıllarda ise adı koyulan ama aslında kendi içerisinde yine karmaşık olan bir ilişki şekli gelişti; ‘friends with benefits’, yani çıkar sağladığın arkadaşlık tipi. İşin içinde nasıl bir çıkar ilişkisi mi var? Şöyle ki; olayın içinde bolca cinsellik var! Arkadaşsınız ama aslında biraz arkadaştan öte bir durum da söz konusu... Evet bu ayki konumuz ‘arkadaştan öte’ durumu. Kiminiz eminiz bu konudan haberdar, kiminizse durumu tam olarak kavrayamadı. O zaman size karşı biraz daha açık olalım.

SEVGİLİ DEĞİL ARKADAŞ DEĞİL Şu sıralar gerçek hayatta ya da internet ortamında birçok kişi ‘arkadaştan öte’ beklentiye dayalı arkadaşlıklar kuruyor. İşin cinsellik kısmı ise; bu yeni birlikteliğin en kolay anlaşılır kısmını oluşturuyor. Diğer kısımlarını biraz daha açıyoruz şimdi... Ortada bir kız bir erkek var ve ikisinin bir seks hayatı var! Burası net! Peki başka başka neler var? E, içine bir doz da arkadaşlık ekliyoruz. Yüzeysel bir arkadaşlık olarak düşünmeyin. Epey epey arkadaşlar. İki kişi de birbirinin hayatından ve zevklerinden haberdar. Ama bir şekilde iş cinselliğe gelmiş... Ve sonra bir daha, sonra bir daha. Ama ilişkinin adı yok. Sevgili değiller, birbirlerine aşık değiller, bir gelecek düşünmüyorlar. Dışarıda sıradan iki arkadaş, yatakta muhteşem bir çiftler. Böyle şey mi olur demeyin? Oluyor. Belki de siz de yaşadınız ya da yaşıyorsunuz.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK