Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Gülşen ve Hande Yener'in o şarkıları bana ait! | 27 Aralık 2015 Pazar 20:52

Gülşen ve Hande Yener'in o şarkıları bana ait!

Cumhuriyet'in haberine göre, 19 yaşındaki Çetin, ‘Gülşen ve Sinan Akçıl adıyla piyasa sürülen şarkılar bana ait.’ diyor.. Ünlüler cephesine göre iddia gerçek dışı, Çetin’in ailesi ise oğullarının popçular tarafından istismar edildiğini savunuyor.

Yatcaz kalkcaz, Irgalamaz beni, Kendine Müslüman, Aşk, Aşk cinayet sever, Acısı bile bal, Ne büyük aşk, Bir bela, An meselesi, Hasta, Dön bana, Kraliçe, Mavi mavi, Kapı, Yapmacık, Hafıza, Gelemiyorum yanına, Saklandım izlerinde, Tesir altında... Gülşen’den Sinan Akçıl’a, Hande Yener’den Demet Akalın’a ünlü şarkıcıların seslendirdiği bu şarkılara bir çocuk imza atmış olabilir mi? Çetin Tazeler Mersin, Tarsus’ta yaşıyor.

Annesi Sibel ve babası Serkan’la geçen günlerde İstanbul’a geldi. Hem şarkıcılar Nilay Dorsa ve Kendi’yle anlaşma yapmak için hem de mağduriyet iddiasını medyaya anlatmak için. Anne Tazeler yukarıda ismi geçen şarkıların olduğu listeyle birlikte Gülşen ve Sinan Akçıl’a karşı dava açıp mahkemeye taşıdıkları bu hikâyenin 10 yıl önce başladığını anlatıyor: “Çetin 10 yaşındayken onu Mersin’deki Teoman konserine götürdüm. Şiir yazıp uçak yaptığı kâğıdı sahneye fırlattı. Teoman da kâğıdı okumuş, kulisine çağırdı. Kuliste ona ‘Bunlar şiir değil, şarkı sözü’ demiş.”


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK