Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Röportaj » Gülse Birsel: Önce film sonra belki dizi | 18 Şubat 2016 Perşembe 19:47

Gülse Birsel: Önce film sonra belki dizi

ürkiye'nin en başarılı komedyenlerinden biri olan Gülse Birsel, röportaj verdi.

Geçtiğimiz yılın son aylarında ‘Memleketi Ben Kurtaracağım’ kitabı ile karşımıza çıktı Gülse Birsel. Aslında gazete yazılarıyla hayatımızda her daim olsa da onunla tekrar buluşmayı çok özlemiştik. “Ülkenin hali yüzünden kaybedilen kahkahaları geri verme ümidim var…” sözleriyle anlattığı yeni kitabı geçtiğimiz günlerde 45. baskısıyla okurla buluştu.

Peki yeni yılda nasıl sürprizleri var? Hayalleri, planları ve İstanbul… En sevdiği semt olan Nişantaşı’nda buluştuk ve tüm merak ettiklerimizi sorduk… Doğan Kitap’tan çıkan yeni kitabınız ‘Memleketi Ben Kurtaracağım!’ okurlarla buluştu. Kitaba olan ilgi, okurlardan gelen ilk tepkiler nasıldı?  Harika gidiyor. 45. baskı okuyucuyla buluştu. İlgi azalmadan devam ediyor. Kitapta hem gazete hem de bu kitaba özel yazılarınız var. ‘Memleketi Ben Kurtaracağım!’ ismi itibarıyla siyasi bir kitap izlenimi verse de siyaset dışında da yazılar var.

‘Memleketi Ben Kurtaracağım!’ kitabınızda okurları neler bekliyor?  Hem kendime, çocukluğuma, gençliğime ait eğlenceli hikayeler var, hem siyasi hiciv diyebileceğimiz yazılar var, hem de rejimden tatile, hayatla ilgili şakasını yaptığım her şey var. İyi bir menü gibi yani, giriş yemeği, ana yemeği, tatlısı, hepsi yerinde!


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK