Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Magazin » Gizem Karaca ailesini yanına aldı | 05 Temmuz 2014 Cumartesi 21:54

Gizem Karaca ailesini yanına aldı

Senaryo gerçek oldu. Türkiye 2. Güzeli Gizem Karaca, evini ve ailesini reyting rekoru kıran “Güzel Köylü” dizisinin çekildiği Muğla’nın Akyaka köyüne taşıdı.

Güneş'in haberine göre geçen yıl uyuşturucu davası nedeniyle gözaltına alındıktan sonra tüm yaşamını değiştiren Türkiye 2. Güzeli Gizem Karaca’nın yeni dizisi “Güzel Köylü”, reyting rekoru kırıyor.

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği, Mustafa Şevki Doğan’ın ise yönettiği Star TV’de ekrana gelen dizi, eski bir balıkçı köyü olan Muğla Akyaka’da çekiliyor. “Güzel Köylü”de tam bir şehirli olarak yetişen Gül’ün İstanbul’dan kaçarak gittiği Ege kasabasında değişen yaşamı anlatılıyor. 

AİLESİNİ YANINA ALDI

Karaca, tıpkı canlandırdığı Gül gibi dizi nedeniyle gittiği Akyaka’ya hayran kaldı, evini ve ailesini oraya taşımaya karar verdi. Bölgede ev tutan Karaca, daha sonra ailesini yanına aldı. Çok sevdiği golden retriever cinsi köpeğini de Akyaka’ya getirten Karaca, İstanbul’la tüm bağını kesti. Artık İstanbul’a hiç gitmeyen Karaca, köyde izole bir hayat yaşamaktan çok mutlu olduğunu söyledi. Karaca’nın üzerine titreyen ailesi de kızlarının Akyaka’da çok daha huzurlu olduğunu belirtti.

Gizem Karaca, çekimlerden arta kalan zamanının büyük kısmını doğada spor yaparak ve hayvanlarla ilgilenerek geçiriyor. Oyuncu son olarak yuvasından düşen ve “Yaşamaz” denilen bir kuşun bakımını üstlendi.


Kaynak: Tarkan Acar

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK