Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Medya » En unutulmaz reklam ünlüsü OPET reklamındaki Cem Yılmaz | 02 Mayıs 2016 Pazartesi 19:52

En unutulmaz reklam ünlüsü OPET reklamındaki Cem Yılmaz

MediaCat’in FikriMühim işbirliğiyle gerçekleştirdiği, “Markalara Hayat Veren Ünlüler” araştırması son 15 yılın unutulmaz reklam ünlülerini belirledi.

Gıda ve akaryakıt kategorilerinde Cem Yılmaz, finans ve telekomünikasyon kategorilerinde Beyazıt Öztürk’ün öne çıktığı araştırmanın diğer yıldızı ise deterjan kategorisinde yüzde 75’lik oranla birinci sırada yer alan Berna Laçin oldu. MediaCat, ünlü-marka eşleşmesini tüketici hafızası üzerinden sorgulamak için Fikrimühim işbirliğiyle "Markalara Hayat Veren Ünlüler" araştırmasını gerçekleştirdi. Araştırmanın ilk aşamasında MediaCat yazı işleri tarafından 200 marka-ünlü eşleşmesinin yer aldığı bir kısa liste oluşturuldu. Bu kısa liste; işbirliğinin süresi, kampanyanın aldığı ödüller (Effie, Felis, Kristal Elma), Ad*Watch hatırlanma, beğeni ve WOMM skorları, Celebrity Güven Endeksi’nde üst sıralarda çıkan ünlülerin yer aldıkları kampanyaların yanı sıra yayınlandığı tarihlerde ses getirmiş kampanyalar arasından belirlendi.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK