Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Kültür-Sanat » 'En Güzeli' 28 Ağustos'ta vizyonda | 16 Temmuz 2015 Perşembe 08:38

'En Güzeli' 28 Ağustos'ta vizyonda

Yapımcılığını YSM'nin (Yayla Sanat Medya), yönetmenliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun üstlendiği ‘En Güzeli’ adlı sinema filmi 28 Ağustos’ta izleyiciyle buluşuyor.
Başrollerinde Erkan Can, Mehmet Özgür, Tuvana Türkay, Tarık Papuççuoğlu başta olmak üzere Osman Karagöz, Cem Kılıç, Fırat Çöloğlu, İrfan Kangı, Turgay Tanülkü, Ebubekir Öztürk, Bilal Çatalçekiç ve Ferzan Hekimoğlu’nun rol aldığı komedi filmi hikayesiyle dikkat çekiyor.
 
Usta oyuncu Erkan Can’ın başarılı mutfak şefi, Mehmet Özgür’ün eşi benzeri görülmemiş mafya babası Numan, Tuvana Türkay'ın ise güzellik kraliçesi olmak isteyen mafya babasının sevgilisi Gizem karakterine hayat verdiği filmde, çocukluk arkadaşları olan 'Şafak, Doğan, Güneş' karakterlerini  ise Fırat Çöloğlu, Cem Kılıç ve Osman Karagöz canlandırıyor. 

Senaryosu Erkan Sezer’in kaleme aldığı filmde ‘Şafak, Doğan ve Güneş asker arkadaşıdır . Doğan ve Güneş Şafak’a göre daha fırlama ama bir o kadar da aylak tiplerdir. Şafak ise sessiz ve sadık bir karakterdir. Şafak’ın Şef’e olan bağlılığı ve çocukların parasızlıkları kendilerini İstanbul’da ki dibe  vurmuş hayatlarından sonra bir an da Güney’de bir otel de olayların tam ortasında bulmalarına sebep olur. Üç kafadar  Şef’le birlikte geldikleri çok büyük ve gösterişli otel karşısında gereksiz hayallere kapılırlar ancak hayallerinin yıkılması çok da uzun sürmez. Otel müdürü Soykut’un, çocukları kalacakları odaya göndermesiyle gerçeklerle yüzleşirler fakat her zamanki gibi kabullenmezler. Şef’le birlikte hemen işinin başına geçen Şafak’a kıyasla Doğan ve Güneş inatla otelin tadını çıkarmaya çalışmakta ve otel müşterisi kızları rahat bırakmamaktadırlar. Tabi otelde yapılacak güzellik yarışmasının güzellerini fark etmeleri de çok fazla vakitlerini almayacaktır. Gündüz çıkardıkları sorunlar yetmezmiş gibi gece de kızların peşinden giden Doğan ve Güneş’e bu kez Şafak’ta eşlik etmektedir. İçilen bir kaç kadeh içkinin ardından Şafak yarışmacı kızlardan Tuğçe’yi görmüş ve aşık olmuştur ancak Tuğçe’nin ondan haberi bile yoktur. Artık komedi ve aksiyon dolu bir macera Doğan, Şafak ve Güneş’i bekler…

Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK