Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Moda » Emre Erdemoğlu, 'Penguin' koleksiyonunu tanıttı | 16 Temmuz 2015 Perşembe 08:43

Emre Erdemoğlu, 'Penguin' koleksiyonunu tanıttı

Ünlü tasarımcı Emre Erdemoğlu, Mercedes Benz Fashion Week Berlin İlkbahar/Yaz 2016 kapsamında “PENGUIN” adını verdiği, yeşil ve pembenin, mor ile buluştuğu 2016 Yaz koleksiyonunu muhteşem bir defile ile tanıttı.
Emre Erdemoğlu, 'Penguin' koleksiyonunu tanıttı

 

Ünlü tasarımcı Emre Erdemoğlu, Mercedes Benz Fashion Week  Berlin İlkbahar/Yaz 2016 kapsamında “PENGUIN” adını verdiği, yeşil ve pembenin, mor ile buluştuğu 2016 Yaz koleksiyonunu muhteşem bir defile ile tanıttı.

Mercedes-Benz Fashion Week Berlin ilkbahar/Yaz 2016 kapsamında gerçekleşen Emre Erdemoğlu defilesi Berlin’de iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü simalarının katılımıyla gerçekleşti.

Ünlü top model Tülin Şahin, Emre Erdemoğlu’nun defilesinde baş manken olarak defilenin kapanışını yaptı. Koreografisini Öner Evez'in üstlendiği defilenin müzikleri Oben Budak imzası taşıdı. Koleksiyon ayakkabılarını PUMA ile çalışan başarılı modacı davetlilerden tam not aldı.Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK