Sıcak Gelişme, Son Dakika
Buradasınız Buradasınız: Anasayfa » Röportaj » Cemil İpekçi: "Geneleve düşkünlüğüm vardı" | 22 Mayıs 2016 Pazar 20:43

Cemil İpekçi: "Geneleve düşkünlüğüm vardı"

Eşcinsel modacı Cemil İpekçi: "Bayılırım geneleve... Kadınlarla birlikte olurdum. Onlarla sohbet etmeyi de seviyordum. Kadınları tanıdıkça eşcinsel olduğuma şükrediyorum..."

emil İpekçi, özel hayatına dair cesur açıklamalarda bulundu.  Yıllar önce eşcinsel olduğunu ilan eden 68 yaşındaki İpekçi, ‘Yeniden bir kadınla birlikte olabilirim. Allah beni bu dünyaya renk olsun diye kelebek olarak yolladı’ diyor. Gençken genelev düşkünlüğü olduğunu söyleyen İpekçi, kadınlarla sohbet etmeyi sevdiğini ama onları tanıdıkça eşcinsel olduğu için şükrettiğini söylüyor!  

SEKS HAYATI İLE İLGİLİ İLGİNÇ AÇIKLAMALAR  İlk cinsel ilişkisini 13 yaşında bir kadınla yaşadığını söyleyen İpekçi, erkekle ilk cinsel deneyiminin ise 19 yaşında olduğunu söylüyor; hem de en yakın arkadaşıyla!  Zeki Müren’in hayatında büyük bir yeri olduğunu söyleyen İpekçi, bir gün Müren’in kendisini ağladığı bir anda teselli ettiğini söylüyor. Müren’in kendisine yönelttiği ‘İnsanlar hakikatleri senin yüzüne vurmadan sen çarp’ sözü hayat felsefesi olmuş. Bu yüzden de eşcinselliğini hiç saklamamış.  GENELEVE DÜŞKÜNLÜĞÜM VARDI  

Gençken pavyon ve genelev düşkünlüğü olduğunu söyleyen İpekçi, ‘Bayılırım geneleve... Kadınlarla birlikte olurdum. Onlarla sohbet etmeyi de seviyordum. Kadınları tanıdıkça eşcinsel olduğuma şükrediyorum’ diyor.


Kaynak: Magazin D

ReklamGIF
etiketler İlgili Etiketler
OKUYUCU YORUMLARI (0)
Bu habere daha önce yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!

Ad Soyad:

Yorum:

ReklamGIF
GÜNÜN GELİŞMELERİ
ANKET
FACEBOOK